• 60-ojo jubiliejaus gimtadienis |
  • 2014 06 17

  Šventės dekoras: floristika, vardų kortelės, puošimas

  Kai jubiliejus pražysta pavasario metu, natūralu, jog gimtadienio šventė paskęsta pavasarinių gėlių žieduose. Tulpės, narcizai.. Rožinė, geltona, raudona ir žalia. O šventės vieta sodyboje pasidabina kaimiško (angl., rustic) dekoro stiliumi.

  Mylimiausi šventės akcentai:

  Beržas ant saldaus bei šventinio stalo
  Nėriniuotos dekoracijos: staltiesė ant saldaus stalo, juostelės, vazelės, vardų kortelės ant medžio imitacijos, kt.
  Vaisių asorti, patiektas originaliu būdu
  Neišpasakyto skonio sijonuoti tortai

   Idėjos jubiliejui

  Kaimiško stiliaus Jubiliejus - tortas, narcizai, tulpės, beržas, linas

  Saldaus stalo dekoras: želė stiklainėliuose su mediniais šaukšteliais

  Vaisių asorti - gimtadienio vaišės ir stalo dekoras

  Gimtadienio vaišės - saldaus stalo dekoras

  Gimtadienis sodyboje - dekoravimo paslauga

  Rustic dekoras - gimtadienis sodyboje

  Jubiliejiniai tortai - gimtadienio dekoras

  Šventės proga – labai garbinga: jubiliatei – 60! Didžiulė šeimyna, didelis draugų būrys – ko daugiau reikia? Ogi geros programos, linksmos nuotaikos ir gražios, jaukios šventės. Jaukumas ir dekoro koncepcija buvo kuriama atsižvelgiant į šventės vietą, kuri savo aplinka priminė sodybos stilių. Buvo naudojamas medis, linas, nėriniuotos tiek medžiaginės, tiek popierinės juostelės. Individualiu spaudos dizaino darbu sukurtos dekoracijos papuošė svečių prie stalo vietas, tam tikrus saldaus stalo elementus.

  Renkantis floristinius sprendimus, jubiliatei buvo pasiūlyta, įteikinėjant kvietimus, kiekvienam svečiui užsiminti,  kad į gimtadienį vietoj didžiulių gėlių puokščių mieliau priimtų tik vieną tulpės ar narcizo žiedelį. Sutarėme, jog renkantis svečiams ir sveikinimo proceso metu, visos dovanojamos gėlytės bus merkiamos iš karto į vazeles, paruoštas ant stalų. Tokiu būdu išsisprendė didžiulių gėlių puokščių merkimo problema bei pasirūpinta šventės stiliaus koncepcijos išpildymu.

  Saldųjį stalą papuošė ir nuostabaus skonio Saldžios Magijos sijonuoti tortai, o karštą nuo linkėjimų bei šokių vakarą gaivino pačios jubiliatės ruošti želė desertai. Na, o sausainiai grybukai gimtadienio stalui suteikė kaimiško stiliaus pojūtį.

  Labai džiaugiamės šiuo projektu, kadangi puošti garbingo amžiaus jubiliejų, ypatingai, kai šventės dekoras dar tik bando įleisti šaknis Lietuvoje, reiškia Meilės sparnų gimtadienio estetikai auginimą.. taip pat įvairaus amžiaus žmonių ugdomą supratimą ne tik apie šventės pramogas, bet ir teminį jos grožį.

  Inga

  Kūrybinė grupė:

  Gimtadienio dekoras: ArtiŠokas
  Spaudos dizainas: Šventės idėja
  Tortai: Saldi Magija
  Girliandos: Šventės idėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014