• Artišokas – švenčių karalius |
  • 2014 02 03

  Tikriausiai nieko nuostabaus, jog pirmasis svetainės įrašas skirtas būtent Artišokui. Kodėl – jis, kodėl ne avokadas? Kodėl apskritai valgomas, o ne koks stebuklingas švenčių žodis? Ką jis mums reiškia ir kodėl juo tikim?

  O gal šiek tiek priešistorės?

  Vestuvių planavimas ir dekoravimas

  Kai rinkom mūsų veiklai vardą, atrodė, nėra pasauly didesnės problemos. Paieškos užsitęsė. Rodės, mūsų veikla taip niekada ir neprasidės. Kaip kūdikiui ieškojom vardo – tokio, kuris puoštų jį, ir tokio, kurį puoštų jis. Bet vieną dieną atėjo nušvitimas. Arti-šokas…!

  Žavingas. Mielas. Toks elegantiškas ir prabangiai solidus. Jis ypatingai tiko jau vien dėl to, jog lietuviškas jo pavadinimas daug pasako – su lengvu šoku. Mes žingsniuojam per žmonių šventes ir dovanojam jiems taip pat – gero, tikro, gurmaniško šoko dozę. Sujudiname emocijas taip, jog, rodos, iš pačių gelmių ima kaltis nepažintų jausmų daigai.

  ART taip pat daug ką pasako. Mes labai mylime kūrybą, laisvę kurti ir dėlioti svajones. Tikras darbščių rankų būrelis: nuo adatos iki torto puošmenų, nuo teptuko iki grafinio dizaino.

  Bet susipažinkite su artišoku iš arčiau. Artišokas – tai augalas – ne daržovė, kaip daug kas linkę manyti. Augo Viduržemio jūros pakrantėse, kol kažkas (visai kaip mes) pastebėjo jo pumpurų grožį. Tapo tikra namų darželių puošmena. Ir tik kokiam XV a. Florencijos medikai atrado jo ypatingą – afrodiziako – galią. Todėl šis meilės kankorėžis bus tikras mūsų pasididžiavimas vestuvių šventėse. Ar girdėjote, jog jei vestuves Jums organizuoja bei dekoruoja ArtiŠokas, Jūsų vedybinis gyvenimas bus laimingas?

  Be pripažintų šių artišoko galių, jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, gausiu kiekiu vitaminų, ypač A, B ir C. Tikras geležies šaltinis. Todėl vaikų gimtadieniai su ArtiŠoku ne tik gražūs ir stilingi, bet ir išskirtinai sveiki, naudingi.

  Štai toks tas mūsų ArtiŠokas. Atspindintis visas mūsų darbo vertybes. Naudingas, dailus ir ypač originalus…

  Mes jį pamilom nuo pirmos minties, nuo pirmo žvilgsnio. Todėl tikimės, jog pamilsite ir Jūs…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014