• Aurelijos gimtadienis kaime |
  • 2014 06 03

  Vaikų gimtadienio idėjos - dekoravimas, puošyba

  Vieną šiltą vasaros dienos popietę nuosavoje kaimo sodyboje vyko smagi šventė – gražuolei Aurelijai sukako 5 metai. Vaikai dievina kaimą, juk jame tiek daug linksmų pramogų ir laisvės, todėl nusprendėme  jiems suruošti tikrą kaimišką gimtadienį su šieno kupetomis, senovinėmis verpimo staklėmis ir linksmais kaimo gyvūnėliais.

  Pagrindiniai šventės akcentai:

          Kaimišku stiliumi dekoruotas saldusis stalas;
          Tortas – žalia pievelė su linksmais kaimo gyvūnėliais;
          Šokoladinis musas – paršiukai purve;
          Dėmėti kaip karvutės gėrimų buteliukai ir sausainiukai;
          Senovinio kaimo akcentai, persipynę su šiuolaikinio kaimo ryškumu ir gausa.

  Gimtadienis kaime

  Vaikų gimtadienio idėjos - gimtadienis kaime

  Vaikų gimtadienio idėjos - gimtadienis "Ferma"

  Vaikų gimtadienio idėjos

  Vaikų gimtadienio idėjos

  Vaikų gimtadienio idėjos

  Gera leisti vasarą kaime, kai vaikai ištisą dieną basi laksto kieme, o smagią šventę galima suruošti tiesiog savo darže. 

  Su Aurelijos mama sutarėm, kad gimtadienio dekorui panaudosime senovinius daiktus, kurie it laiko mašina nuneš vaikus į jos pačios vaikystę ir primins tą smagų laiką, praleistą kaime prieš daugelį metų. Taip naujam gyvenimui atgijo močiutės verpimo staklės, raštuotas medinis rankšluosčio laikiklis, antikvarinis servizas ir kiti įdomūs atributai. Kaimo įspūdžiui  sustiprinti aplink stalą sudėliojome pintus krepšius, lininius maišus, šieną. Dominuojančios spalvos: žalia, oranžinė, geltona.

  Saldų stalą papuošė sausainukai su karvutės dėmelėmis, šokoladiniame purve besipliuškenantys nuotaikingi rausvi paršiukai, tortas su linksma avele, arkliuku bei spalvotų audinių atraižėlių girlianda. Vaikai gėrė šviežią pieną, sultis iš specialiai pagamintų karvutės dėmelėmis išmargintų buteliukų ir graužė ką tik darže išrautas morkas.

  Senovinio kaimo įvaizdis persipynė su šiuolaikinio kaimo malonumais ir pramogomis. Vaikai šokinėjo ant  kieme apsigyvenusio batuto, kartu su tėveliais greitu keturračiu lakstė po kaimo apylinkes.

  Elena

  Kūrybinė grupė:

  Šventės dekoravimas ir saldumynai:   Artišokas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014