• Dovana mamai – gėlės kitaip |
  • 2014 04 30

  Džiaugiuosi, kad esu mama. Buvimas mama sukelia tiek daug skirtingų jausmų ir emocijų, kaip niekas kitas. Tai džiaugsmas, pasididžiavimas, nuoširdus juokas, kuris kartais persipina su liūdesiu, susirūpinimu, nuovargiu. Tai tarsi jausmų jūra, kartais idiliškai rami ir užliūliuojanti, o kartais audringa ir siautėjanti.

  Sunku įsivaizduoti, kaip mažas bejėgis žmogeliukas gali pakeisti tavo pasaulį, kaip stipriai gali daužytis širdis, išvydus jo šypseną, kokios graudžios gali būti ašaros, kai jis kenčia. Atrodo, ir pats tampi bejėgis, įgyji priklausomybę, bet tuo pačiu metu atrandi save iš naujo, pajunti gyvenimo prasmę.

  Motinos diena yra viena iš tų prasmingiausių metų švenčių, kai susimąstai, ar viską darai teisingai, ar pakankamai dėmesio rodai savo mamai, ar pati esi gera mama.

  Neabejotinai, geriausia dovana mamai šią ar bet kurią kitą dieną yra laikas praleistas kartu. Na, ir nepamirškime gėlių, juk gėlės ryškiausias pavasario simbolis ir gražiausia meilės ir dėkingumo išraiška.

  Mes siūlome paimprovizuoti gėlių tematika ir atnešame Jums kelias smagias idėjas.

  Motinos dienos proga dovana mamai

  Ši dovanėlė nustebins mamą savo netikėtumu ir originalumu. Puikus skanėstas miniatiūrinio keramikinio vazonėlio viduje. Kvapnus šokoladinis keksiukas su riebiu sluoksniu tiršto šokoladinio kremo, pagardintas mėtų šakele, iš kurios mama galės išsivirti  gaivios mėtų arbatos ir kartu su Jumis mėgautis desertu.  O jei šią gardžią dovanėlę dar lydės rankų darbo atvirukas su Jūsų pačių sukurtais nuoširdžiais palinkėjimais, jos šidis tiesiog ištirps iš laimės.

  Motinos dienos proga atvirutė mamai

  Vietoje įprastos gėlių puokštės šį kartą dovanojame visą pražydusią palangę. Tegul šios gėlės džiugina Jūsų mylimą mamytę kiekvieną dieną ir primena jai, kad visada apie ją galvojate, net tada, kai pamirštate paskambinti ar neturite laiko dažniau aplankyti. Jūsų meilė yra kaip tos niekada nevystančios gėlės ant Jūsų mamos palangės. Tikime, kad tai yra simboliška, gražu ir tikra.

  Mamos dienos šventė – jau ateinantį savaitgalį. Dar turite laiko paruošti jai gražią staigmeną ar susikaupti nuoširdžiam palinkėjimui. Branginkime savo mamas, juk nėra artimesnio žmogaus šiame pasaulyje.

  Elena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014