• Fėjų ir elfų gimtadienis |
  • 2014 08 05

  Fėjų ir elfų kostiumai

  Kada daugiau skraidyt kaip fėja, pūsti stebuklingas dulkes, jei ne vaikystėje? Kol mergaitės dar mažytės, leiskime joms pasijausti tikromis magiškomis būtybėmis, susipažinti su neregėtu mažyčiu miško pasauliu ir kurti stebuklus. Šis fėjų gimtadienis, kaip ir visi kiti mūsų organizuojami gimtadieniai, buvo ypatingi ne tik dekoracijomis, bet ir lavinamaisiais žaidimais.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  –          Dekoruotas fėjų kampelis
  –          Fėjų rūbeliai
  –          Magiškos dulkės
  –          Priemonės rankdarbiams
   
  Stilingos gimtadienios dekoracijos - 6 metai
   
  Erdvės dekoras
   
  Gimtadienio keksiukai fėjoms
   
  Gimtadienio dekoravimas - erdvės ir saldaus stalo dekoras
   
  Fėjų gimtadienio kostiumai - gėlių vainikėlis
   
  Vardinė Fėjų girlianda
   
  Fėjų ir elfų kostiumai
   
  Buteliukų etiketės
   
  Dovanėlės/lauktuvės gimtadienio svečiams
   
  Fėjų gimtadienio žaidimas ir užduotys
   
  Pramogos ir žaidimai - animatorius Fėja
   
  Fėjų ir elfų namelis - žaidimas vaikams
   
  Stebuklingos magiškos fėjų dulkės buteliukuose
   
  Burtų lazdelės gamyba
   
  Fėjos burtų lazdelė

  Organizuojant Fėjų gimtadienį, teko pasukti galvą, kaip nenuskriausti kitų mažųjų svečių – berniukų. Kad bus elfai – elementaru, tačiau kaip papuošti juos ir kaip aprėdyti, sukome galvą su jubiliatės Nikoletos mama ne vieną dieną. Planavome, jog mergaitės bus pastelinių spalvų, su stilingais vainikėliais, tačiau elfų su raudonomis kelnėmis ir žaliais batais nesinorėjo. Bet radome puikią išeitį: mama parūpino visiems svečiams ilgas vyriškas žaliai/juodas dryžuotas kojines. Na, o berniukų galvas papuošėme lapų vainiku. Tiesa, visi fėjų ir elfų kostiumai laukė, kol vaikai įvykdys keletą svarbių užduočių, norint tapti tikromis stebuklų būtybėmis. O kai jas įvykdė, akimirksniu visi virto fėjomis ir elfais.

  Atvykusi animatorė Fėja papasakojo apie šiuos personažus, kokie jie yra, kur gyvena, ką veikia, ir tuomet visi nuskubėjo vykdyti Fėjos užduočių. Pirmoji buvo suresti fėjoms ir elfams namelį iš mūsų paruoštų priemonių. Antroji – taiklumo išbandymas šaudant lanko strėlėmis. Trečioji – pasidaryti savo stebuklingąsias lazdeles ir nusipinti lapų vainiką.

  Na, o sukūrus savo lazdelę, teliko sugalvoti norą ir papūsti stebuklingas dulkes – mergaitės ir berniukai akimirksniu virto fėjomis ir elfais. Buvo nepaprasta, stebuklinga ir labai labai gražu…

  Inga

  Kūrybinė komanda:

  Dekoravimas ir organizavimas – ArtiŠokas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014