• Januarijos ir Remigijaus vestuvės arba kodėl naudinga tuoktis rudenį |
  • 2015 03 17

  Rudens vestuvės

  Vestuvės rudenį turi tam tikrų pliusų, apie kuriuos galbūt ne visi pagalvoja. Pirmiausia jos turtingos savo žemiškų spalvų palete. Gali būti sodriai ryškios arba švelniai prigesintos. Dekoras – jaukus ir šildantis vėsiais vakarais. Antra, jauniesiems daug lengviau atsiveria durys į tą šventės vietą, kuri vasaros metu galbūt buvo rezervuota jau prieš gerus metus arba didesnė tikimybė susitarti su fotografu, kuris tik tik baigė darbų sezoną. Trečia, labai tikėtina, jog paslaugų kainos bus lankstesnės: nuo vestuvių organizavimo iki vedėjo. Arba įsigyti paskutinės kolekcijos vestuvinius žiedus, vestuvinę suknelę su nuolaida. Ketvirta, fotosesija gamtoje gali tapti išskirtine, nenuobodi ir nenuvalkiota. Na, ir penkta, išvykti medaus mėnesio į šiltus, bet ne per daug karščio varginančius kaip vasarą, kraštus, pratęsiant saulėtą sezoną – tikra palaima.

  Mūsų mylimiausi akcentai Januarijos ir Remigijaus vestuvėse:

  Pastelinių spalvų rudeniška nuotakos puokštė
  Be galo skanus vestuvinis tortas
  Puikus šventės vakaro vedėjas
  Jaunųjų atsipalaidavimas bei nuoširdus visų svečių džiugesys

  Nuotakos šukuosena - gėlės plaukuose ir vestuvės rudenįVestuvių ceremonija Jaunųjų fotosesija, vestuvės rudenį Vestuvių organizavimasUgnies šou vestuvėse

  Januarijos ir Remigijaus vestuvės vyko spalio mėnesį. Kadangi jaunieji kreipėsi likus labai mažam laikui iki vestuvių datos, teko suktis greitai. Viską suorganizuoti pavyko be jokių nesklandumų. Galbūt mums pasisekė – jaunieji nebuvo labai įnoringi, bet tikriausiai ir todėl, kad mes iš karto puikiai vieni kitus supratome, tad galėjome drąsiai rekomenduoti patikrintus paslaugų teikėjus.

  Gyvos muzikos grupė buvo tokia, kokios pageidavo, jie grojo tai, ką jaunieji norėjo tą vakarą girdėti. Vakaro dalies vedėjas taip pat išpildė visus lūkesčius ir net su kaupu. Po šventės visi svečiai negailėjo jam gerų žodžių, gyrė už šaunią bei neįkyrią programą, kad sugebėjo visus išjudinti ir įtraukti, ypatingai atsižvelgiant į tai, jog tarp susirinkusiųjų buvo nemaža dalis užsieniečių. Magijos programa taip pat buvo kerinti, ypatingą įspūdį palikusi vaikams. Na, o vidurnaktį programa persikėlė į lauką, kur buvo stebimas ugnies šou, gintaro dulkių metimo į liepsną ceremonija, jaunavedžiams siunčiant pačius šilčiausius palinkėjimus bendro gyvenimo kely.

  O kad oras tą dieną buvo tiesiog dangaus siųstas, ir patys matote. Linkėjimai rudeninei porelei!.. Tikrai matome, būsite labai laimingi… ir dar… išduosime paslaptį – jie tuoj tuoj supuos savo pirmagimį!

  Inga

  Kūrybinė grupė:

  Vestuvių organizavimas: Artišokas
  Šventės vieta: Barono vila
  Vestuvinis tortas: Mažoji ragainė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014