• Jaukios ir mielos kaimiškos vestuvės |
  • 2015 10 10

  0

  Kas pasakė, kad kaimiškos vestuvės negali būti stilingos, o tuo labiau – jaukios ir šiltos? Tikrai nepradėsiu dabar pasakoti, koks madingas šiuo metu „rustic“ stilius, tiesiog noriu pasidžiaugti dviejų labai mielų ir nuoširdžių žmonių švente, kurią sukūrėme specialiai jiems ir apie juos.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  Laukinėse gėlėse paskendusi šventės iškaba ir susėdimo planas
  Nertos širdutės dekoracijose ir kvietimuose
  Atskirai paserviruotas ir keliais sluoksniais dengtas jaunųjų stalas
  Gvazdikų girlianda
  Keksiukai šokoladiniuose krepšeliuose
  Sausainių asorti dėžutėje

  Gardieji pyragai ant medinių padėkliukų
  Saldus stalas įrėmintas gėlių kompozicija

  1 2 gulscia 4 6 5 7 9 8 10 11 12

  Ši istorija apie du paprastus žmones ir jų meilės pasaką. Tokie nuoširdūs ir tyri, kokių yra reta šiuolaikiniame pasaulyje. Nenuostabu, kad ir norėjo jie paprastų jaukių vestuvių gamtos prieglobstyje, o savo šventei pasirinko kuklią kaimo sodybą – medinę trobelę ir sukvietė pačius artimiausius žmones. Smagu, kad jie taip nuoširdžiai klausėsi visų mano patarimų organizuojant vestuves ir besąlygiškai pasitikėjo mano skoniu ir idėjomis, kuriant jų šventės dekorą.

  Kai nuvažiavome į sodybą apsižiūrėti, prisipažinsiu, šiek tiek sunerimau, kadangi patalpa pasirodė labai maža. Šeimininkė suskubo siūlyti tradicinę L formos užstalę, tačiau norėjosi kažko šviežesnio ir modernesnio. Tuomet šovė puiki mintis atskirti jaunųjų stalą ir pastatyti jį vidury tarp dviejų svečių stalų. Idėja ne iš karto sulaukė palaikymo, bet galiausiai buvo palaiminta. Džiaugiuosi, kad viską padarėme būtent taip ir pasistengiau susukti jauniesiems jaukų lizdelį. Jų stalo dekoras buvo visiškai kitoks negu likusių dviejų stalų: kitokios gėlės,stalo dengimas, gvazdikų girlianda, jaunųjų inicialai. Norėjau, kad jaunieji pasijustų ypatingi. Jų stalas buvo padengtas net keliais sluoksniais: masyvia sunkia medžiaga, kuri sugulė net ant žemės, gėlėtais nėriniais ir šviesiu takeliu su nėriniuotais krašteliais. Ypatingu šventės rekvizitu tapo nertos širdutės. Pirmiausiai jos apsigyveno kvietimuose, kaip be galo šiltas ir mielas rankų darbo akcentas. Vėliau atsikartojo ir šventės dekore – vardų kortelėse, stiklainiukų papuošimuose. Tęsiant širdučių temą, jas panaudojome ir linkėjimų idėjai išpildyti, tik šį kartą medines. Kiekvienas svečias turėjo parašyti savo linkėjimą ant specialiai paruoštų medinių širdučių ir įmesti jas į didžiulį rėmą. Jame visai netrukus atsiras gražiausia jaunavedžių nuotrauka ir tai liks puikus prisiminimas apie šią ypatingą dieną.

  Saldų stalą nutarėme dengti terasoje, gryname ore. Nors buvo baimintasi dėl karščio, pavyko įtikinti, kad ta vieta jam tinka idealiausiai. Reikia pripažinti, kad padengtas nėriniuota staltiese ir įrėmintas gėlių girlianda ant medinės sienos, jis atrodė tobulai. Nusprendžiau dekore panaudoti ketureilį, kurį mes naudojome kvietime. Šiuos žodžius man atsiuntė patys jaunieji ir jie man taip įstrigo į širdį, kad labai norėjosi dar kartą apie juos priminti susirinkusiems artimiesiems. Man visada labai patinka, kai kvietimai atlieka tarsi mažą būsimos šventės anonsiuko funkciją ir atvykę į šventę svečiai tarsi nejučia atranda joje kvietimuose jau matytus elementus. Taip gimsta gera emocija, susikuria šventės nuotaika. Beje, nuotaika buvo skleidžiama vos įvažiavus į sodybos kiemą. Ten laukė ant medinių kopėčių sukomponuota ir laukinėmis gėlėmis nukrauta ypatinga šventės iškaba. Tarp smulkiažiedžių trapių ramūnėlių dailioje medinėje dėžutėje įsitaisė ir sėdėjimo planas.

  Ingridos ir Andriaus vestuvėse buvo daug malonių smulkmenų, jautrių momentų ir gomurį kutenančių skanėstų, bet svarbiausia, kad šventė atspindėjo juos pačius 100 procentų, todėl ji buvo tikra ir nuoširdi.

  Kūrybinė grupė:

  Šventės dekoravimas: Artišokas
  Dekoracijos ir kvietimai: Artišokas
  Foto: Artišokas
  Vieta: Sodyba prie Vievio
  Tortas ir keksiukai: Jūratės Gulbinienės įmonė
  Sausainiai: Cukatos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014