• Ryški ir rudeninė asmeninė receptų knyga |
  • 2014 10 17

  Asmeninė užrašų knyga - raudona su baltais taškeliais

  Kai gauname užsakymą pagaminti asmeninę receptų knygą, žinau, laukia daug darbo, bet tuo pačiu metu ir tikras kūrybos šturmas. Visos mūsų gaminamos knygos yra vienetinės, turi charakterį ir kuria istoriją. Kiekvienas knygos lapas spinduliuoja šiluma, yra kruopščiai apgalvojamas ir kuriamas iš gausybės sluoksnių, detalių, mielų smulkmenų, malonių netikėtumų. Knyga gali būti ryški ir linksma, solidi, romantiška, nostalgiška, tokia, kokią Jūs norite ją matyti. Gali būti žaisminga kaip kvapnus keksiukas arba sodri kaip rytinė kava. Bet ji būtinai skirta tik toms, kurios dievina sukiotis virtuvėje, eksperimentuoti, svajoti ir stebinti savo svečius naujais kulinariniais stebuklais.

  Rankų darbo scrapbookingo metodu sukurta knygelė Mergvakaris - ką padovanoti jaunajai

  Mes norime, kad kiekvienoje mūsų pagamintoje knygoje apsigyventų šimtai naujų receptų, netikėtų atradimų ir šiaip smagių nuotykių. Kad knyga keliautų iš rankų į rankas iš kartos į kartą kaip dalelė šeimos istorijos, kaip gražių prisiminimų rinkinys, kai kartu su mama buvo kepami  skaniausi blynai pasaulyje, kai iš močiūtės paveldėtas mėsos troškinio receptas visiems laikams pavergė išrinktojo širdį, kai mylimiausias virtuvės šefas pasidalino savo slaptuoju firminiu receptu. Tai tarsi virtuvės dienoraštis, kuris yra ypač vertingas šiame elektroniniame amžiuje. Šiais laikais yra labai populiaru kurti kulinarinį tinklaraštį, puiku, kai šeimininkės dalinasi savo patirtimi, smagiais atradimais, naujais skoniais, tačiau kaip bebūtų nieko nėra pastovesnio už popieriaus lapą ir rašiklį, už asmeninius  prisiminimus ir emocijas.

  Receptų knyga su palinkėjimais nuotakai Mergvakaris - dovana nuotakai - personalizuota receptų knygelė Receptų užrašai - dovanos idėja nuotakai

  Asmeninė receptų knyga – puiki dovana draugei, mamai, dukrai. Tai puiki dovana mergavakario proga. Būtent būsimąjai nuotakai ir nukeliavo ši mūsų naujausia  Giedrės receptų knyga. Giedrės draugės norėjo, kad knyga  būtų ryški ir dvelkianti rudeniu. Pagalvojome, kad puikus ryškus rudens akcentas yra obuoliukas, jį ir panaudojome, kuriant knygos dizainą. Pagrindinės spalvos – raudona, geltona, oranžinė, ruda, žalia. Knygos puslapiai, tarsi rudens lapai, pražydo įvairiausiomis spalvomis. Knygoje yra 5 skyreliai: „Iškylai ar šiaip pakramsnojimui“, „Į vyro širdį tik per skrandį“,“Pasmaguriaukim“,“Kad visus metus kvepėtų vasara“, „Sveikuolių kampelis“.  Kiekvieną skyrelį puošia merginų nuotraukos ir jų atsiųsti gardūs receptai. Knyga yra surišta žiedais, tai palieka laisvę jos šeimininkei pastorinti bet kurį iš skyrelių, taip pat labai patogu knygą praturtinti iškarpomis iš žurnalų ar ankščiau užrašytais receptais negaištant laiko jų perrašinėjimui. Kuo daugiau knygoje skirtingų lapelių, pastabų, karpynių, tuo ji turtingesnė, jaukesnė, asmeniškesnė.

  Dovanos idėja jaunajai, draugei, mamai Asmeninė užrašų knyga - raudona su baltais taškeliais

  Labai tikimės, kad Giedrė įvertino savo draugių pastangas nudžiuginti ją ypatinga dovana. Sekmės kulinarinėje kūryboje!

  Elena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014