• Ryškus 55 metų jubiliejus. |
  • 2015 08 26

  01

  Kas pasakė, kad 55 jubiliejus turi būti niūrus ir pilkas! Kad sulaukę brandaus amžiaus žmonės turi įsispausti į rėmus ir pasidaryti nuobodūs! Šiandien mes laužome visus stereotipus ir šį gražų jubiliejų nuspalviname ryškiausiomis spalvomis, juk vasara, juk pats jėgų žydėjimas, juk dar tik pusė gyvenimo nugyventa!

  Mūsų mylimiausi akcentai:
  Ryškių avietinių servetėlių ir dryžuoto takelio kontrastas
  Gurmaniška dovanėlė kiekvienam svečiui – macarons iš Ali šokoladinės
  Įvairiausių spalvų ir žiedų kompozicijos ant plonos stiklinės kojelės
  Kvapnios kavos pupelių pripildytos vazos ir desertų indeliai
  Keksiukai puodeliuose
  Spalvota sausainių puokštė

  02 03 04 05 06

  Šventėje dalyvavo tik patys artimiausi žmonės, todėl labai norėjosi, kad ji būtų jauki ir miela. O kas gali būti smagiau nei kavos puodelis ir gardus desertas linksmai besišnekučiuojant su brangiausiais žmonėmis. Būtent tokią atmosferą ir siekėme sukurti – kupiną sodrių spalvų, mielų detalių ir artumo akimirkų.

  Kadangi jubiliatė labai mėgsta kavą (tai jau yra ne vien įprotis, bet labiau jos gyvenimo būdas), pagalvojome, kad kavos tema čia ypač tiktų, tačiau norėjosi pateikti ją šviežiai, išvengti įprastų rudos ir kreminės spalvos dėrinių. Tuo labiau, kad šventė vyko vidurvasarį, kai savo nuostabius žiedus išskleidžia gražiausios gėlės. Ružava, oranžinė, geltona, avietinė, žalia… Atrodo tiek daug spalvų, kad yra rizikuojama „užsimarginti“, bet jos taip draugiškai susijungė į vieningą ansamblį, kad beliko tik džiaugtis sukurta nepakartojama nuotaika.

  Stalo akcentu tapo dryžuotas takelis, jis nusitęsė per visą stalo ilgį ir elegantiškai sugulė ant grindų, sukurdamas stilingą kontrastą visoms ryškioms spalvoms. Per vidurį išsidėstė grakščios stiklinės kojelės su įvairiaspalvėmis puokštėmis, o kiekvienas svečias gavo po gardžią dovanėlę iš Ali šokoladinės. Specialiai šiai šventei buvo pasiūtos ryškios avietinės servetėlės, jos sukūrė efektingą kontrastų žaismą su dryžuotu takeliu ir suteikė stalui dar daugiau išraiškingumo.

  Užrašas rėmelyje prie saldaus stalo kvietė pasimėgauti gardžia kava ir saldumynais kartu su jubiliate Lucija. Tiramisu skonio keksiukus sudėjome į dailius puodelius. Gausiai išpurkšti grietinėle jie atrodė tarsi didelis turtingas kavos desertas. Desertų indus pripildėme kavos pupelių, tad kavos aromatas švelniai pasklido ir apgaubė visą patalpą. Ypač netikėtai ir įdomiai atrodė sausainių puokštė, „pamerkta“ į kavos pupeles. Sausainių gėlės atkartojo gėlių atvaizdus ir spalvas popierinėse dekoracijose.

  Šventė buvo linksma ir triukšminga, tai dar kartą patvirtino, kad dekoro sprendimas buvo teisingas ir padėjo sukurti tinkamą nuotaiką.

  Elena

  Kūrybinė grupė:
  Šventės organizavimas ir dekoravimas: Artišokas
  Dekoracijos: Artišokas
  Fotografas: Robertas Ria photography
  Šventės vietą: Tores Bravoras restoranas
  Tortas ir keksiukai: Liu Patty
  Kiti saldumynai: Kukumuku, Šokolado meistrai
  Macarons: Ali šokoladinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014