• Spalvotas dailininkių gimtadienis |
  • 2014 08 19

  Spalvingas saldusis stalas - 8 metai 

  Norėtume, kad visi vaikai išgyventų spalvotąją vaikystę, kupiną džiaugsmo, juoko bei laimingų akimirkų. Atrodo, vaikystėje net ir sapnai turėtų būti spalvoti, ryškūs, pilni natūralaus noro mėgautis kiekviena diena. Organizuodamos gimtadienius mes taip pat siekiame praturtinti bei nuspalvinti vaikų gyvenimus. Neseniai mūsų organizuotas Guostės gimtadienis buvo tikras vaivorykštės spalvų ir kūrybiškumo siautulys.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  Specialiai jubiliatei pasiūta spalvota prijuostė
  Tapyta drobė kaip fonas ant saldaus stalo
  Sijonuotas torto stovas
  Dažais išteplioti kabantys žibintai
  Ant teptukų susmeigti cake popsai tikrose dažų paletėse
  Šiaudeliai su saldžiaisiais spalvotais burbuliukais
  Dovanėlės svečiams „dažų skardinėse“.
   
   
  Teminis gimtadineio tortas - 8 metai
   
  Spalvinas ir originalus gimtadienis
   
  Teptukai ir cake popsai
   
  Spalvinga želė
   
  Gimtadienio dekoravimas ir organizavimas - spalvingi buteliukai
   
  Dovanėlės lauktuvės svečiams - dažų dėžutė su saldainiais
   
  8-asis gimtadienis
   
  Mergaičių gimtadieniai - tapymas ant drobės
   
  Veikla gimtadienio metu
   
  Tapymas ant drobės ir molberto
   
  Dažų paletė - mergaičių gimtadienis
   
  Tapymas ant drobės, vardinė prijuostė
   
  Dažymas - pramoga gimtadienyje
   
  Foto siena
   
  Gimtadienio fotosesija
   
  Mergaičių gimtadienis - piešimas ant drobės

   

  Idėja suorganizuoti spalvotą dailininkių gimtadienį gimė labai netikėtai, kadangi su Guostės mama pačioje pradžioje planavome gimtadienį žirgyne. Tačiau paaiškėjus, kad Kaune gražus tvarkingas žirgynas yra tikras deficitas, nusprendėme pakeisti planus ir gimtadienį švęsti erdviame Guostės namo kieme. Taip 8-tasis Guostės gimtadienis virto tikru spalvų ir teigiamų emocijų pliūpsniu.

  Vos atvykusios visos mergaitės pasipuošė vienodomis dailininkių prijuostėmis, o jubiliatė Guostė gavo savo išskirtinį šventinį apdarą – specialiai jai pasiūtą vardinę prijuostę, atitinkančią šventės stilistiką. Mergaitės pasivaišino picomis ir puolė prie teminių skanėstų nukrauto saldaus stalo. Visi saldumynai viliojo savo ryškiomis spalvomis, dovanojo gerą nuotaiką. Sviestiniai sausainiai pavirto dažų paletėmis, vietoje paprastų pagaliukų cake popsai buvo susmeigti ant spalvotų teptukų, įvairiausiomis spalvomis nušvito želė, vaisių vėrinukai, gėrimai, o tortas, tarsi dailininko vaizduotės šėlsmo kūrinys, puikavosi ant ryškiu spalvotu sijonu pasidabinusio torto stovo.

  Netrukus visos mergaitės įsisuko į smagią piešimo veiklą. Kiekviena dalyvė gavo molbertą ir tikrąją drobę, o į šventę atvykusi profesionali dailininkė papasakojo kaip galima piešiniu išreikšti savo emociją. Tuomet mergaitės ėmėsi darbo, ir akimirksniu drobės pasidengė ryškiomis vaikiškomis svajonėmis, kurias puikiai perteikė įvairiaspalviai akriliniai dažai.

  Po tokio rimto kūrybinio darbo turėjome sugalvoti kažką tikrai linksmo, neįpareigojančio, todėl mergaitėms patiesėme didžiulę paklodę ir leidome išlaisvinti savo fantaziją. Ryškūs neoniniai dažai, didžiuliai teptukai bei voleliai, blizgučiai… mergaitės šėlo taškydamos dažus ir maišydamos spalvas. Šį meno kūrinį panaudojome kaip puikiai šventės nuotaiką atspindintį foną smagiai mergaičių fotosesijai.

  Šventės pabaigoje kiekviena dailininkė gavo po saldžią dovanėlę, kurią paslėpėme tarsi mažoje dažų skardinėje. Džiaugiamės, kad nuspalvinome dar vienos šaunios mergaitės puotą.

  Kūrybinė grupė:

  Šventės organizavimas ir dekoravimas: Artišokas
  Dekoracijos: Artišokas
  Foto: Artišokas
  Spaudos dizainas: Šventės idėja
  Saldumynai : Kamanė Gurmanė

  Elena

1 komentaras

 1. Atgalinis pranešimas: Guostės gimtadienis | Artišokas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014