• Teminis gimtadienis – Kelionė aplink pasaulį |
  • 2014 05 20

  Teminis vaikų gimtadienis Kelionė Aplink Pasaulį

  Teminio gimtadienio „Kelionė aplink pasaulį“ programa ir visas dekoras buvo pradėtas planuoti po to, kai jubiliatė, būsimoji penkiametė, Justė panoro gimtadienio dovanų – Žemės gaublio. Mergaitė dar 4-ojo gimtadienio dieną buvo gavusi didelį Pasaulio žemėlapį, kuris per metus buvo išstudijuotas kiaurai išilgai, tad visai nenuostabu, kad geografijos, gamtos pažinimas neapsiribojo ties juo.

  Mūsų mylimiausi šventės akcentai:

  Vintažiniai kvietimai
  Didelis vintažinio stiliaus Pasaulio žemėlapis virš saldaus stalo
  Vaiko-svečio pasas su lipdukais kelionei aplink pasaulį
  Foto rekvizitai gimtadienio fotosesijai
  Ir, žinoma, pagrindis šventės akcentas – Justės dovana – šviečiantis Žemės gaublys

  Gimtadienio kvietimai - Kelionė aplink pasaulį

  Saldaus stalo dekoras - gimtadienis Aplink Pasaulį

  Gimtadienio tortas, caneles, cake popsai

  Gimtadienio dekoras, papuošimai

  Gimtadienio pramogos, žaidimai

  Teminis vaikų gimtadienis - Kelionė aplink pasaulį - vaikų pasas

  Gimtadienis - Kelionė aplink pasaulį - vaikų pasas

  Gimtadienio dekoras ir žaidimai

  Gimtadienio dekoras, papuošimai

  Gimtadienis žaidimų kambaryje

  Gimtadienis žaidimų kambaryje

  Gimtadienis žaidimų kambaryje

  Fotosesija su foto rekvizitais/atributais

  Paprastai, rengiant gimtadienio programas mes siekiame, kad jos taptų ne tik svečių užėmimas, bet ir suteiktų pridėtinės vertės vaikų lavinimui. Todėl šios gimimo dienos programėlė apėmė ir pažinimo pamokėles, smulkiosios motorikos vystymą, ritminio bei kūno kinestetinio intelekto lavinimą.

  Visi vaikučiai buvo pakviesti prie Justės dovanos – Žemės gaublio. Sukritę prie jo, aptarėme, kokie yra Žemynai, kur mes gyvename, kaip galime keliauti nuo vieno Žemyno prie kito, kur yra Šiaurė ir Pietūs… Su kompasu bandėme išsiaiškinti, kur yra Rytai ir Vakarai, kaip jo pagalba laivai nepasiklysta plačiuosiuose vandenynuose. Išsidalinome pasus ir pakvietėme visus keliauti kartu.

  Europa. Apsilankėme Ispanijoje, kur vaikai susipažino, kaip atrodo flamenko šokėjos, su muzika bandėme atkartoti jų šokio judesius. Po užduotėlės kiekvienas vaikas gavo po lipduką, kurį reikėjo priklijuoti ant pase esančio Europos žemyno.

  Azija. Atskridome tiesiai į Kiniją, kur išbandėme dviejų pagaliukų valdymo meną lėkštėje. Užsiklijavome lipduką ir plaukėme į Australiją.

  Australija. Čia, žinoma, visiems vaikams teko galimybė įsijausti į kengūrų vaidmenį. Šokinėjome per sukamą virvę. Tiesa, labai džiaugiamės pasirinkę ne vaikų kambarį, o šeimos užimtumo centrą „Pasakų vaikai“, kuriame radome visą reikalingą inventorių tokiai programai pravesti. Jeigu ir jūs norėsite praleisti savo vaiko gimtadienį kartu su vaikais, o ne atskirai nuo jų, ši vieta – būtent tokia ir yra: saugu, erdvu ir tik jūs vieni.

  Antarktida. Buvome paruošę ledukų pingvinukų formos tam, kad pažiūrėtume, kaip greitai ar lėtai tirpsta ledas mūsų rankose bei šiltame kambaryje.

  Afrika. Susipažinome su Pasaulio stebuklais – piramidėmis ir žmonėmis juodaodžiais.. Gi pasirodo, ir kitokių spalvų yra žmonių pasaulyje…

  Pietų Amerika. Susipažinome su indėnais ir jų kultūra. Užsiklijavome vėl lipdukus.

  Šiaurės Amerika. Buvo paruošta užduotis užmesti virvę ant daikto, taip, kaip meta tikri kaubojai.

  Na, ir pagaliau vėl Europa… Tačiau iš visos ilgos kelionės, panašu, kad vaikams didžiausią įspūdį paliko pasas su lipdukais… Nublanko ir kengūros, ir flamenko.

  Šventinis saldaus stalo dekoras buvo taip pat pasirinktas vintažinis. Jį puošė didžiulis plakatas su įveikta kelionės trajektorija ir jubiliatės Justės vardu. Dabar šį plakatą galės pasikabinti namuose ir pildyti jį kitais lipdukais, piešti bei kurti savo keliones, iliustruoti žaidžiamus nuotykius.

  Prieš torto pjovimą visi svečiai vaišinosi picomis. Ir iš kokios gi jos šalies kilusios, a? Vėliau ragavo ir prancūziško deserto – kanelių (canelé).

  Na, o po torto visi vaikai buvo pakviesti įsiamžinti fotosesijoje su aplankytų Žemynų personažų foto rekvizitais.

  Štai taip pralėkė gimtadienis.. ir laivais, ir lėktuvais… apkeliavome visą Pasaulį. Na, o Justei linkime kad ši kelionė kada nors virstų TIKRA. Gražaus pažinimo ir didelio, kaip Žemė, smalsumo, tau! Būk laiminga šioj Žemėj…

  Inga

  Kūrybinė grupė:

  Vieta: Šeimos užimtumo centras „Pasakų vaikai“
  Planavimas ir organizavimas: ArtiŠokas
  Dekoravimas: ArtiŠokas
  Kvietimai ir pasai su lipdukais: Šventės idėja
  Foto rekvzitai/atributai: Šventės idėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014