• Vaikų gimtadienių idėjos ir kodėl reikalingas teminis dekoras |
  • 2015 03 29

  Piešimo tema gimimo diena

  Gimtadienis – tai diena, kai jubiliatas turėtų būti pats laimingiausias ir atsipalaidavęs. Ar tai realu? Taip, jeigu jubiliatas yra vaikas ir jeigu tą dieną pildosi didžiausios jo svajonės.

  Vaikų gimimo diena – tai apskritai kažkas  nerealaus. Jų džiugesiui nėra ribų, tos dienos laukia ištisus metus, planuoja svečių sąrašą ir svajoja apie dovanas. Kol maži, mūsų pagalba leidžiame jiems pasijusti svajonių gaudytojais. Vaikams augant, perleidžiame vis didesnę atsakomybės dalį jiems patiems už savo šventės emocijų kūrimą.

  Kaip suorganizuoti gerą vaiko gimtadienį?

  Atsakymas labai paprastas. Reikia su vaiku ne šnekėti, bet kalbėtis. Jų gyvenime yra tiek visko daug: pomėgiai, aistros, mėgiami dalykai ir daiktai, mylima veikla, pramoga, knyga ar žaislas. Jų užsidegimas tam tikra tema pakuždės, kuria kryptimi galima eiti, kokį teminį gimtadienį pasirinkti. Nes teminiai gimtadieniai sukelia vaikui tikrą euforiją.

  Lėktuvų teminis gimtadienis

  Teminių gimtadienių idėjos

  Jūsų vaikas jaučia didžiulę meilę pasakų, filmukų, istorijų ar žaislų personažui? Gal tai Elza ir Ana, Peliukas Mikis ir Pelytė Mini, Mažasis Ponis, Lego žmogeliukas, Hello Kitty, McQueenas, Spidermenas? Nepraleiskite galimybės savo vaikučiui sukurti tikrą pasaką, kurioje jis susitiks su herojumi gyvai, bus apsuptas personažo dekoracijų bei tos aplink tvyrančios pasakų ar filmukų emocijos.

  Ledo šalies Frozen gimimo dienos idėjos

  Hello Kitty ir nindzių gimtadienio dekoravimas

  Vaikutis dar labai mažas arba neturi mylimo veikėjo, savo didvyrio? Tuomet galima dekoruoti šventę neutraliomis temomis: spalvomis, gėlytėmis, mašinytėmis, gyvūnais ar kaimo stiliaus motyvais ir pan.

  Gimtadienis žirgyne

  Gimtadienis kaime - buteliukai, tortas

  Edukacinio tipo teminis gimtadienis – tai dviguba nauda, kai vaikučiai turi galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir pažinti mus supantį pasaulį. Štai karinis gimtadienis su jam pritaikyta programa supažindina su kario priemonėmis, atributais, priesaikomis, žygiavimu, patriotizmu ir pan. O magijos kupinas gimtadienis gali virsti puikiomis chemijos dirbtuvėmis ir eksperimentais.

  Karinis berniukų gimtadienis

  Monstrų ir vaiduoklių, laboratorinių eksperimentų gimtadienis

  Teminiai kostiumai ir atitinkamomis dekoracijomis sukurtas stilizuotas dekoras suteikia papildomą vertę, pikantišką prieskonį, kuris dažnai tampa šventės vinimi. Tad į tai taip pat nevertėtų numoti ranka.

  Kas yra gimtadienio dekoras?

  Dekoravimas – tai šventės stiliaus sukūrimas. Tai užuomina svečiui nuo pirmo jo žingsnio į šventės vietą, kas jo laukia ir ko galima tikėtis. Tai emocija, kuri lieka labai ilgam. Tai momentas, kai patiriama visiška laisvė atsipalaiduoti ir mėgautis grožiu, įsijausti į vaidmenį. Tai vaizdas, kurį akys valgo nesustodamos be jokios baimės persivalgyti. Tai galimybė nukeliauti ten, kur tik svajonėse, rodos, galėjai buvoti. Tai džiaugsmas širdžiai, kai su torto gabalėliu patogiai įsitaisius jaukioje atmosferoje, mėgaujiesi galimybe žavėtis. Tai sustabdytas jausmas, kad gyveni čia ir dabar. Net ir užpučiant dar vienų metų dovanotą papildomą žvakelę.

  Dailininkių gimtadienio dekoras - cake popsai

  Kodėl reikalingas vaikų gimimo dienos dekoras?

  – Nes vaikai susipažįsta su dekoro, stilizavimo sąvoka, kas tai yra ir ką reiškia. Suprantama dekoro esmė ir visa širdimi pajuntami privalumai
  – Stilingu dekoru ugdomas vaikų estetikos jausmas.
  – Supranta, jog grožio sąvoka neatsiejama ir nuo vaišių – maistas valgomas taip pat ir akimis.
  – Gera nors kartą metuose turėti labai gražią ir stilingą šventę
  – Dekoras lavina vaikų kūrybiškumą. Jie susipažįsta su netikėtais sprendimais, suvokia, jog riestainiai gali būti ne šiaip sudėti į lėkštelę, o pakabinti ant virvelių arba atstoti mašinyčių ratus, o tortas puikiai dera ir ant žaislinės lovytės, kukurūzai ant miniatiūrinės pakabos ar valgomų karolių.
  – Nes mokoma kokybės, bet ne kiekybės
  – Nes minimalios, bet efektingos dekoracijos bei vaišės atperka didžiulius ir be saiko nukrautus stalus, kurie skatina perdėtą vartojimą ir sveikatos sutrikimus.

  Teminiai gimtadieniai

  Buteliukai su sausainiais zuikučiais

  Dekoruokime vaikų gimtadienius, leiskime jiems patiems ieškoti įdomių sprendimų, sukurkime galimybę jiems stebėtis ir stebinti kitus. Viena ypatinga diena metuose – tai įspūdžiai visam gyvenimui…

  Inga

  p

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014