• Vintažiniai vestuviniai kvietimai |
  • 2014 11 26

  Vintage stilius pastaruoju metu tapo labai populiarus šnekant apie drabužius, papuošalus, aksesuarus. Vintage dvasia neaplenkė ir vestuvių. Šiais metais tai buvo labai populiaru, rengiant prabanga ir istorija dvelkiančias asmenines šventes. Panašu, kad ši mada niekur nesitraukia – jos tendencija išsilaikys ir kitais metais.

  Vintage stilius mus žavi savo kokybišku išskirtinumu, detalių gausa ir skleidžiama šiluma. Vintage stiliaus gaminiai alsuoja praeitimi, natūralumu, juos neretai puošia siuvinėjimai ir nėriniai, karoliukai, įmantrios sagos, naudojamos natūralios medžiagos, pastelinės arba žemiškos spalvos.

  Gaminome šiuos vestuvių kvietimus atsižvelgdami į pasirinkto stiliaus ypatumus. Norėjome, kad kvietimai būtų neperkrauti, kad būtų romantiški ir šiek tiek prabangūs, todėl mūsų pagamintus rudus vokus įvilkome į puošnius baltus nėrinius. Kvietimo tekstas perteikė romantišką nuotaiką, kviesdamas svečius kartu išgyventi gražiausią dviejų mylinčių širdžių nuotykį: „Myliu Tave…Ir aš Tave..“

  Elena

  Vestuviniai kvietimai su nėriniais

  Vestuviniai kvietimai

  Rudo popieriaus vestuviniai kvietimai

  Vestuvinis kvietimas su nėriniais ir šiaudu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014