• Advento kalendorius |
  • 2014 12 03

  Prasidėjus gruodžiui pakvimpa Kalėdomis. Pagalvojome, kad šį mėnesį atidėsime visus mūsų kitus darbus ir skleisime kalėdinę nuotaiką. Nuskambės banaliai, bet tai mums iš tiesų stebuklingas laikotarpis. Kalėdiniu laikotarpiu ypač džiaugiuosi, kad turiu vaikų. Man nieko nėra nuostabiau už vaikų tikėjimą pasakomis. Jie taip nuoširdžiai įsijaučia į visas istorijas apie nykštukus, Kalėdų senį, elnius ir jų stebuklingus nuotykius, kad norisi kuo ilgiau iš jų neatimti to gražaus iliuzijų pasaulio. Pagalvojus, kartais ir mums, suaugusiems, reikėtų daugiau pasvajoti, užsimiršti, atverti savo širdis pasakai. Mūsų šeimoje kalėdinė pasaka prasideda nuo advento kalendoriaus. Šiais metais jis kaip niekad santūrus ir elegantiškas. 24 baltose dežutėse su subtiliai auksiniais skaičiais slypi įvairiausios staigmenos nuo saldainių iki smulkių dovanėlių bei smagių užduotėlių, kurios ragina linksmai praleisti laiką su šeima ir pasidalinti gerumu, šventine nuotaika.

  Advento kalendorius dėžutės

  Man be galo miela, kad mūsų 6-metė dukra vis dar tiki, kad dovanėles į dežutes sudeda nykštukai , o Kalėdų senelis surenka vaikų laiškus nuo palangės jų kambaryje. Aš tiesiog jaučiu, kaip mane užlieja šilumos ir jaukumo banga, kai aš dalyvauju šitų mažų stebuklų kūrimo procese. Štai tokia ir turi būti laiminga vaikystė, pagalvoju, nerūpestinga, šiek tiek magiška ir kupina pozityvių emocijų. Norėčiau, kad kuo daugiau vaikų tai patirtų, toks, matyt, ir bus mano šių metų kalėdinis noras. Dievinu savo darbą už tas nuoširdžias vaikų šypsenas, už begalinį džiaugsmą jų akyse, už tai, kad nuostabus jausmas yra pildyti vaikų svajones.

  Advento kalendorius dėžutės

  Advento kalendorius dėžutės

  Advento kalendorius dėžutėse su skaičiais

  Smagaus jums švenčių laukimo ir dienų skaičiavimo! Ir jeigu dar neturite advento kalendoriaus, būtinai pasidarykite, nesvarbu kaip jis atrodys, svarbu, kad į jį įdėsite dalelę savo širdies, o kiekviena diena prasidės greitu mažų pėdučių tipenimu ir šelmiška ugnele akyse ieškant vis naujo mažo stebuklo.

  Elena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014