• Artišoko Kalėdos |
  • 2014 12 23

  Kalėdų puošimas namuose

  Štai tokios linksmos, jaukios ir stilingos yra Artišoko Kalėdos su daugybe detalių ir rankų darbo niekučių. Dar niekada pas mus taip nekvepėjo Kalėdomis kaip šiais metais.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  Specialiai Kalėdoms mūsų sukonstruota židinio imitacija
  Pagal individualų užsakymą pasiūtos prašmatniai žavios kojinės dovanėlėms
  Elniukų figūrėlės, nužengusios nuo mūsų pagaminto atviruko
  Palinkėjimai lėkštėse
  Gardžios riešutinės spurgytės akims ir skrandžiui
  Medžio ripkos vietoj padėkliukų
  Auksinių žvaigždučių girliandos
  Mūsų pagamintas kalėdinis nuotraukų albumas

  Advento kalendorius

  Kalėdinės dekoracijos

  Kalėdinės atvirutės, stalo puošimas

  Kalėdinis stalas, dekoras

  Kalėdinė fotosesija namuose

  Šventiškos Kalėdos - papuošti namus

  Absoliutus šių Kalėdų topas – mūsų pagamintas židinys. Jis taip puikiai įsipaišė į interjerą, kad reikia gerokai įsižiūrėti, kad suprastum, jog jis netikras. Būtent jis įnešė ypatingą dvasią ir nuotaiką į mūsų šių metų Kalėdas. Prisižiūrėjusi kalėdinių filmų apie tai, kaip storas barzduotas senelis įgriūna į židinį su savo sunkiu išsipūtusiu dovanų maišu, dukra vis pasmalsaudavo, kaip gi pas mus pakliūna Kalėdų senelis , jei mes neturime kamino. Todėl šiais metais problema išsisprendė. Židinys pastatytas, papuoštas ir net kojinės sukabintos – viena tėveliams, kita vaikučiams. Man židinys simbolizuoja jaukumą, taip ir norisi įsivynioti į šiltą vilnonę antklodę, pasiimti puodelį-milžiną su vasarą pririnktų žolelių arbata ir ramiai gurkšnis po gurkšnio gėrėtis užburiančia liepsna, net jei tai tik paprasčiausias žvakių būrys. Galvojau, kad tokią nuotaiką galima sukurti tik medinėje trobelėje kur nors kalnų papėdėje, kol panašus jausmas neaplankė visai čia pat, realybėje, Vilniaus daugiabutyje.

  Kitas šiais metais mane užburęs Kalėdų simbolis – didingas, grakštus elnias. Būtent jis įnešė miško dvasią į mūsų kalėdinės šventės dekorą, pradedant nuo atvirukų, dovanų ir baigiant stalo serviravimu. Kalėdinė raudona spalva puikiai įsikomponavo su subtiliai tviskančiu auksu ir natūralių organinių atspalvių gama – žalia, ruda, juoda, balta.

  Vienas iš mūsų mylimiausių akcentų – medžio ripkų padėkliukai. Šilti kalėdiniai palinkėjimai išsirikiavo tiesiog lekštėse. Eglių šakelės ant stalo, žvakės tarsi paskendusios sniege, mediniai įrankiai, languota staltiesė – visi šie elementai dvelkia žiema ir natūralumu. Jaukus šeimos vakaras su buteliuku pieno ir kvapniomis riešutinėmis mažomis spurgytėmis. Štai tokios yra mūsų Kalėdos – šeimyninės, puošnios ir džiaugsmingos, kai atsisėdęs prie stalo šnekučiuojiesi apie kasdieninius dalykus, kai nuoširdžiai juokiesi iš vaikų išdaigų, kai mylinčiomis akimis žvelgi į artimą žmogų.

  Linkiu, kad ir Jūsų Kalėdos būtų ne vien spūstys kelyje ir prie parduotuvių lentynų, ne vien ilgos eilės pašto skyriuose, karštligiškas noras aplankyti visas kalėdines muges ir baimė neįtikti anytai su savo naujuoju pyrago receptu. Linkiu, kad tai, pirmiausiai, būtų turtingas laikas, praleistas su šeima ir prasmingas stabtelėjimas mūsų beprotiškame pasaulyje.

  Šiltų ir jaukių Jums švenčių!

  Elena

  Kūrybinė grupė:

  Dekoracijos ir dekoravimas: Artišokas
  Fotografė: Brigita Grigienė
  Mediniai padėkliukai (ripkos): Choco.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014