IDĖJOS
 • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

ARTIŠOKO DIRBTUVĖS ATVIROS, SUSISIEKITE:
 • Naujų idėjų ir įspūdžių
   semiuosi kelionėse. Gyvendama JAV, įsitikinau, koks ryškus ir spalvotas gali būti gyvenimas. Dievinu vaikų šventes. Nėra nieko nuostabiau už nesuvaidintas emocijas ir džiaugsmą akyse. Patinka stebinti ir iš paprastų dalykų kurti stebuklus. Draugauju su orkaite, kai šventei reikia išskirtinio skonio ir charakterio, su popieriumi ir klijais, kai reikia ypatingos nuotaikos bei spalvų, su siūlais ir medžiagomis, kai reikia jaukumo, subtilumo. Kūryboje man svarbi kiekviena detalė, o rezultate – harmonija.

  ELENA
 • Jaučiuosi „apsėsta“ kūrybos.
  Tai varomoji jėga, kiekvienos mano dienos perpetum mobile. Nesvarbu, ar kepu blynus, ar kuriu grafinį dizainą, jaučiu kūrybos impulsą ir, dėka to, atrandu vis naujų aistrų. Viena iš jų – gėlių kalba. Pindama gėlės žiedą į puokštę, stengiuosi, kad kiekvienas perduotų savąją žinią, savąją emociją. Nuoširdžiai tikiu, įkvėpimas ir aistra daro didelius dalykus!

  KRISTINA
DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014