• Lėktuvų tema gimtadienis aerodrome |
  • 2014 03 04

  Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai

  Gimtadienis šiltu metų laiku labai dėkingas išvykoms ir įdomioms atrakcijoms. Šį kartą lėktuvų tematika apipinta dvimečio šventė buvo pats tas tokiam orui. Kadangi rugsėjo mėn. pradžioje lėktuvai ir parašiutininkai dar intensyviai skraidė bei džiugino visų akis, buvo nuspręsta pasinaudoti šia puikia galimybe ir iš arčiau susipažinti su plačiais metaliniais sparnais. O berniukui – tai iš viso „kažkas tokio“. Patikėkite, laimingi buvo ne tik vaikai, bet ir „suaugę vaikai“.

  Pagrindiniai šventės akcentai:

  Kvietimai svečiams – bilietas skrydžiui su Augusto oro linijomis
  Lauknešėliai vaikams – iš saldainių, šokolado bei ridiko padaryti lėktuvėliai
  Tortas su lėktuvu, nešančiu Augusto vardo užrašą
  Arbūzas, išpjaustytas lėktuvėlio formos
  Morenginiai debesėliai jogurto-varškės deserte
  Žaidimas – priklijuoti lėktuvui propelerį
  Ekskursija po lėktuvų angarą
  Fotosesijos atributika – pilotų, stiuardesių, kapitonų galvos aksesuarai
   Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai
  Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - LėktuvaiBerniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai Berniukų gimtadieniai - Lėktuvai

  Augusto gimtadienio tema buvo žinoma jau iš anksto, kadangi jis jau kurį laiką žiūrėdavo pakėlęs akis į dangų, kai išgirsdavo lėktuvo gaudimą. Net naktį išgirdęs gaudesį, nenusiramindavo, jei neprieidavo prie lango pažiūrėti. Todėl, siekiant vaiko smalsumą dar labiau suaktyvinti, buvo nuspręsta nušauti kelis zuikius vienu metu: surengti teminį lėktuvų gimtadienį bei ekskursiją į lėktuvų angarą. Man visada labai svarbus kiekvieno vaiko domėjimasis, troškimas sužinoti daugiau. Todėl džiaugiuosi, kai vaikai per savo dieną ne tik valgo tortą ar linksminasi žaidimų kambary, bet sužino daug naujų dalykų bei įgauna neužmirštamos patirties ir įspūdžių.

  Gimtadienio vieta buvo pasirinkta Vilniaus Dariaus ir Girėno aeroklube. Čia skraido parasparniai, šokinėja parašiutininkai. Todėl tai ideali vieta vaikams susipažinti iš arčiau su šiomis transporto priemonėmis ir jų specifika, kilimo ir leidimosi ypatybėmis, pamatyti, kaip iš dangaus leidžiasi žmogus su parašiutu. Ir visai nesvarbu, jog gimtadienyje buvo ir mergaitės, ir berniukai, o amžius svyravo nuo 2-5 metų – visa tai buvo smalsu visiems. Netgi tėveliams.

  Aeroklubas turi ir kavinę, kurios interjeras puikiai atspindėjo lėktuvų koncepcijos tematiką. Čia visi svečiai pasivaišino, užkando. Vėliau visi stojo prie užduoties, kur užrištomis akimis reikėjo ant plakato lėktuvui priklijuoti propelerį. Tėveliai taip pat smagiai įsitraukė. Vėliau tą lėktuvą vaikai spalvino ir piešė save, sėdinčius prie skirtingų lėktuvo langelių. Prieš ekskursiją po angarą tėveliai dar spėjo apšilti prie stalo teniso.

  Angare pilotas Marius visus supažindino su kiekvienu lėktuvu, papasakojo jų istorijas, kaip jie skrenda, kuo ypatingi ir pan. Žodžiu, čia labiausiai smalsūs buvo tėčiai – tikrai nenuobodžiavo.

  Fotosesijai buvo parengtas mažas lėktuvėlis, prie kurio visi svečiai pozavo su pilotų bei stiuardesių sumaketuotais atributais. Visi linksmai paišdykavo, turėjo galimybę įsijausti į lėktuvą valdančius pilotus.

  Buvo labai labai linksmas ir įdomus gimtadienis. Netrūko nei šypsenų, nei  juoko. Visi vaikai džiaugėsi galimybe pasėdėti lėktuve prie vairo, pamatyti, kaip lėktuvai kyla ir leidžiasi. O man – tiesiog nepakartojamas jausmas buvo stebėti visų susidomėjusias akis bei šypsenas.

  Inga

  Kūrybinė grupė:

  Gimtadienio dekoravimas: Artišokas
  Spaudos dizainas: Šventės idėja
  Foto: Karle Dru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014