• Mėlynos vestuvės arba Blue Royal Wedding |
  • 2014 05 13

  Vestuvių dekoravimas ir organizavimas

  Šių vestuvių dekoravimas buvo nemenkas iššūkis ir tuo pačiu be galo malonus projektas. Čia netrūko netikėtų sutapimų, svajonių išpildymo, vis naujų atradimų bei originalių sprendimų kūrimo. Be galo stilingų jaunųjų Reginos ir Raimundo vestuvių pageidavimas buvo sukurti Mėlynos spalvos vestuves, tačiau su kiekviena diena jos vis labiau ėmė panašėti į Karališkas mėlynąsias arba Blue Royal vestuves.

  Mūsų mylimiausi šventės akcentai:

  Saldaus stalo puošmena – antikvarinis rėmas
  – Torto stiliaus priderinimas prie cake popsų
  – Karališkasis „Fleur de lis“ simbolis dekore
  – Foto kampelis, sukurtas antikvarinių daiktų pagalba: nuo senovinio patefono, sofutės iki žalvarinių indų
  – Tikriausiai daugiausia baldų ir interjero aksesuarų atvežimo pareikalavusios vestuvės

  Vestuvės senamiesčio požemio kavinėje

  Žalvaris baroko vestuvėse

  Karališkas saldaus stalo dekoras

  Karališkas vestuvių dekoras

  Saldus stalas ir keksiukai vestuvėms

  Mėlynų vestuvių dekoras - saldusis stalas

  Mėlynų vestuvių dekoras - saldusis stalas

  Karališki keksiukai ant vestuvių saldaus stalo

  Mėlynų karališkų vestuvių dekoras - saldusis stalas

  Saldusis stalas - cake popsai vestuvėse

  Mėlynos vestuvės - dekoravimas ir organizavimas

  Mėlynų vestuvių apšvietimas

  Vestuvių erdvės dekoras - foto sienelė

  Mėlynų vestuvių dekoras - šventės vieta

  Mėlynų vestuvių dekoras - foto kampelio dekoras

  Mėlynų vestuvių dekoras - foto kampelio dekoras

  Šventės vieta ir erdvė iš pirmo žvilgsnio atrodė gana sudėtinga, tačiau su laiku, su kiekvienos detalės parinkimu, mes sukūrėme naują kavinės-restorano veidą. Tiesiog neįtikėtina, kaip viskas gali kardinaliai pasikeisti, kaip kavinė atrodė PRIEŠ ir PO.

  Kavinė ir visas pastato fasadas yra baroko stiliaus architektūra. O viso pastatų ansamblio istorija tiesiog įkvepianti ir labai įdomi.

  Pasirodo, ši kavinė turi išlaikiusi savo autentiškumą, arkas, kurių nėra taip paprasta rasti Vilniaus šviesiose požemių patalpose. Čia netgi buvo statomas filmas „Elžbieta“, kurio metu teko į požemius siauručiais koridoriais gabenti didžiulius fortepijonus. Tad visų šių faktų žinojimas sukelia virpuliukus ir dar labiau įpareigoja. Norėjosi nors šiek tiek prisiliesti prie šio laikmečio ir atsidurti tikroje barokinėje puotoje.

  Todėl pradėjus dėliotis visas idėjas ir teikti pasiūlymus jauniesiems, kad galėtume antikvarinių daiktų bei baldų dėka, kartu su karališkais istoriniais simboliais, tokiais kaip Fleur de Lis, sukurti karališkai mėlynas vestuves, o dar, kaip tyčia, nuotaka visų džiaugsmui pridūrė, kad jos vardas Regina reiškia „karalienė“, supratome kad nebeliko jokios abejonės dėl Blue Royal barokinių vestuvių stiliaus.

  Dekoravimas apėmė šventės vietos, ilgo koridoriaus, foje, bei foto kampelio dekorą. Pasirūpinome reikalingais daiktais bei atributais, papuošimais ir visomis dekoracijomis. Kavinės erdvę pagyvinome jaunųjų bendromis nuotraukomis. Mėlynos spalvos efektą sukūrė specialus apšvietimas.

  Saldųjį stalą dengėme subtiliai negausiomis vaišėmis, kad pagrindinis deserto akcentas būtų – vestuvinis tortas, kurių buvo netgi du – skirtingų skonių, su vientiso stiliaus papuošimais. Keksiukus papuošėme Fleur de Lis sijonėliais. Tiesa, nuotaka įpareigojo save svečius vaišinti pačios keptais keksiukais, tačiau tikriausiai jaudulys artėjant svarbiai dienai pakišo koją, ir teko greituoju būdu paskutinę dieną keksiukų užsakinėti kepyklėlėje.

  Foto kampelis buvo sukurtas ne tik gražių nuotraukų fiksavimui su draugais bei artimaisiais, tačiau ir jaukumui, namų šilumos skleidimui. Jaunieji pageidavo, jog  visi svečiai jaustųsi patogiai, jaukiai, lyg būtų namuose.

  Vaišių stalas buvo pasirinktas banketo stiliumi tam, kad žmonės galėtų laisvai judėti, šokti ir kuo daugiau bendrauti vieni su kitais.

  Dekoravime užtrukus beveik pilnas dvi dienas, paskutinę akimirką prieš atvykstant jauniesiems, uždegus visas žvakes su žvakelėmis, jautėmės sukūrusios tikrą karališką pasaką. Dar spėjome prisėsti ant foto kampelio sofutės ir atgauti kvapą, perbėgti akimis paskutinius tobulintinus dekoro potepius, štrichus… Viskas, dabar jauniesiems liko tik džiaugtis ir atsipalaidavus mėgautis savo diena..

  Linkime jums, Regina ir Raimundai, pačios didžiausios laimės! Būkite palaiminti kartu!

  Inga

  Kūrybinė grupė:

  Šventės vieta: Lietuvos technikos bibliotekos kavinė
  Fotografė: Foto Idilė 
  Šventės dekoravimas: ArtiŠokas
  Floristika: ArtiŠokas
  Keksiukų sijonėliai: ArtiŠokas
  Vestuviniai tortai, cake popsai: Kamanė gurmanė
  Macarons: Du Mėnuliai
  Keksiukai: Pinavija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014