• Pavasaris spintoje – pakabos mamos dienai |
  • 2015 04 20

  Mamyte (sirdute) 01a

  Atėjus pavasariui mūsų spintos neišvengiamai pražysta naujomis spalvomis, raštais ir siluetais. Kojos tiesiog pačios neša į parduotuves, o akys godžiai ryja ryškius lengvus audinius. Spintos atnaujinimas neatsiejamas nuo geros nuotaikos, o ji – nuo pagausėjusių saulės spindulių ir glostančios šilumos. Ir kodėl taip atsitinka, kad kiekvieną pavasarį suvoki, kad neturi ką apsirengti, juk kažką vilkėjai tuo pačiu metu prieš metus… Kažkur tie visi rūbai, su kuriais prieš metus pasitikome pirmuosius saulės spindulius, tarsi išgaruoja ir palieka mus vėl dūsauti prie „tuščios“ spintos. Tokia jau, matyt, nerašyta taisyklė ir moterų silpnybė.

  Įsisukus į madingų apdarų pirkimą siūlome nepamiršti ir pakabų. Turime ypatingą pavasarinį pasiūlymą artėjančios mamos dienos proga. Mūsų asmeninė pakaba gali tapti puiki dovana Jūsų mylimai mamytei. Kabėdama spintoje, ji kiekvieną dieną primins jūsų mamai kaip smarkiai ją mylite. Mama galės pakabinti savo mėgstamiausią šilkinę palaidinę ant šitos ypatingos pakabos ir kaskart puošdamasi pagalvoti apie Jus. Nepamirškime, kad labai dažnai stebuklas slypi būtent paprastuose buities daiktuose.

  Specialiai mamos dienai paruošėme kelis pakabų dizainus, kurie padėtų Jums tokiu originaliu netradiciniu būdu išreikšti savo jausmus brangiausiam pasaulyje žmogui. Renkantis iš mūsų pasiūlytų dizainų bus taikomos ypatingos šventinės kainos.

  Mamyte (sirdute) 01 mama pakaba 07 pakaba 01

  Pakabų spalvos: šviesi natūralaus medžio spalvos, balta, tamsiai ruda ir juoda.

  Taip pat priimame ir individualius užsakymus su jūsų asmenine užkoduota žinute. Tegul jūsų mamos būna madingos ir apgaubtos Jūsų meile.

  Elena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014