• Stilingas ir rudeniškai ryškus Ievos mergvakaris |
  • 2014 03 27

  Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas

  Džiaugiuosi, kad šiais laikais mergvakaris jau nebesiejamas su trumpais sijonais, kabinėjimusi prie atsitiktinių praeivių ir gašliais tortais. Be abejonės, vis dar galima sutikti tokių egzempliorių gatvėse, ypač jeigu tuokiasi „mokyklinukė“, bet visgi šiuolaikinės rafinuotos merginos vis dažniau atsisako trankių vakarėlių su alkoholio upėmis ir mieliau renkasi jaukų stilingą mergaičių pasisėdėjimą bei odę meilei. Toks buvo ir Ievos mergvakaris – šiltas, mielas ir be galo „mergaitiškas“.

  Pagrindiniai šventės akcentai:

  Mergaičių susitikimo žemėlapis;
  Stilinga fotosesija erdviame vienos iš mergvakario dalyvių namo kieme;
  Gigantiški vėjo malūnėliai ir obuoliukai;
  Vintažiniai baldai;
  Gardi Sangria, geriama iš dailiai papuoštų mažų stiklainiukų;
  Rudens gėrybių pilni krepšeliai;
  Elegantiški užkandžiai ir gardus mėlynių pyragas.
   
   
  Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimasMergvakario idėjosMergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas Mergvakaris - šventės organizavimas ir dekoravimas

  Kas nutinka, kai mergvakaryje dalyvauja visas būrys šaunių merginų? Galiu atskleisti paslaptį… Viskas prasideda nuo idėjų karo, nes kiekviena yra be galo kūrybinga ir originali, tada vyksta ilgas smulkmenų derinimas ir pareigų pasidalinimas, bet, galiausiai, viskas išauga į puikią kruopščiai suplanuotą šventę, kuri dar ilgai pakutena širdį prisiminimais kiekvienai iš dalyvių.

  Pirmoje šventės dalyje jaunoji turėjo pagal žemėlapį susirinkti savo mergaičių pulką iš įvairiausių miesto kampelių. Taip buvo norėta prisiminti gražius laikus, kai draugės kartu tose vietose smagiai leisdavo laiką savo nerūpestingoje ir netikėtumų kupinoje jaunystėje. Kai kurios pasirinko tą vietą, kurioje “viskas prasidėjo”, kitos norėjo dar kartą aplankyti jaukią kavinukę, kurioje prie kvapnios kavos puodelio buvo ne kartą dalijamasi jausmais ir išgyvenimais, dar kitos panoro susitikti kokteilių bare, kuriame tradiciškai prasidėdavo karštų vakarų šėlionės. Taip prasidėjo jaudinanti kelionė smagių prisiminimų takais.

  Būsimoji nuotaka Ieva yra švelni romantiška panelė, todėl ir mergvakaris turėjo būti gražus ir svajingas. Nusprendėme dekorui panaudoti sezonines gėrybes, todėl stalas buvo nukrautas obuolių ir kriaušių, uogų, sezoninių gėlių puokščių. Spalvingai fotosesijai padarėme gigantiškus vėjo malūnėlius, obuolius. Jaunoji buvo papuošta elegantiška, rudens motyvus atspindinčia skrybėlaite. Net užkandžiai ant stalo buvo gražūs, rafinuoti ir sodrūs. Smagiai vyko fotosesija, lengvai, neįpareigojančiai, merginos tarsi net nepozavo, o tiesiog mėgavosi šaunia draugija.

  Jaunoji gavo dovanų rankų darbo asmeninę kulinarinę knygą, kurioje galės fiksuoti gardžiausius savo išmėgintus receptus.

  Pratęsus vakarėlį mėgstamiausioje jaunosios vyninėje, jai buvo tradiciškai įteiktas rankų darbo keliaraištis, kuriuo ji, be abejonės, pasipuoš per savo didžiąją šventę.

  Gera nuotaika ir smagi kompanija yra neretai puikaus vakarėlio pagrindas. Manau, kad jaunoji dar ilgai brangins šiuos prisiminimus savo naujai sukurtos šeimos albume.

  Elena

  Kūrybinė grupė:

  Šventės idėjos ir dekoras: Artišokas
  Fotografė: Karle Dru
  Kulinarinė knyga: Artišokas
  Keliaraištis: www.liumy.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014