• Valentino dienos dovana. |
  • 2015 02 02

  pakaba 07

  Kai parduotuvių lentynos prisipildo meškučių, širdučių ir kitų raudonų „saldžių“  niekučių, mes jums siūlome paruošti savo mylimam žmogui kitokią, nebanalią, bet kartu simbolišką ir mielą dovanėlę Valentino dienos proga. Nustebink savo antrąją pusę originaliu meilės prisipažinimu, juk meilės žodžių niekada nebūna per daug!

  Galit rinktis iš mūsų siūlomų variantų arba sugalvoti kažką visiškai naujo, netikėto ir originalaus. Išlaisvinkit savo fantaziją, išreiškit savo jausmus, o mes pabandysime perteikti jūsų emociją ir sukurti labai asmenišką, vienetinę dovaną. Pakabos gali būti 3 spalvų: balta, tamsiai ruda ir šviesi medžio spalvos. Pakabos gražiai supakuotos į specialiai joms pagamintas rankų darbo dežutes.

  pakaba 01

  pakaba 02 pakaba 04 pakaba 06 pakaba 08 pakaba 03

  Švęskit ne Valentino dieną, švęskit savo meilę! Juk smagu turėti artimą žmogų, kuris tave supranta ir palaiko, kuris yra tavo nūdienos pakeleivis ir gražių gyvenimo akimirkų įkvėpėjas. Kiekviena šventė atneša pozityvių emocijų į mūsų kasdienybę, sukuria nuotaiką, leidžia pasidžiaugti gyvenimu, tad kodėl gi neišnaudojus progos pasijusti ypatingai.

  Su artėjančia meilės diena!

  Elena

   

   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014