• Žaismingos Amelijos krikštynos |
  • 2014 07 25

  Krikštynų suknelė ir dekoras

  Praėjo tie laikai, kai krikštynos asocijavosi vien su kryžiukais ir angeliukais. Šiais laikais krikštynos gali būti linksmos ir spalvotos, svajingos ir romantiškos, netgi edukacinės, jeigu krikštijamas didesnis vaikas. Krikštynos pagal svarbą atsistojo šalia tokių švenčių kaip vestuvės, jubiliejus, kai nemažai dėmesio yra skiriama dekorui, stilistikai, idėjai. Džiugu, kad mūsų gyvenime daugėja gražių stilingų švenčių.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  Dovanėlės svečiams – sausainukai batukai
  Tortas žaislinėje lovytėje
  Keksiukų ir saldainių spinta
  Dekoruotas senovinis langas
  Saldainių pakabėlės
  Daili rankų darbo girlianda
   Krikšto šventė botanikos sode
   
  Saldi dovanėlė svečiams kartu su vardo kortele
   
  Krikštynų šventės dekoravimas
   
  10526885_10152629218081042_1065551576_o
   
  Saldaus stalo dekoras - macaronsai ir kukurūzai
   
  Krikštynų saldusis stalas
   
  Žaismingas krikštynų tortas

  Saldaus stalo desertai ir vaišės mergaitės krikštynose

  Girlianda mergaitei

  Amelijos krikštynos vyko labai gražioje vietoje – Vilniaus botanikos sode, tačiau ten įsikūrusio restorano Aula patalpa pasirodė esanti šaltoka ir tamsi tokiai šventei, todėl idėjų generavimo procesas kiek užtruko… Kol vieną naktį… atėjo mintis padaryti viską kitaip. Taip saldusis stalas pavirto mažosios  Amelijos įsivaizduojama kambario projekcija su supama lovyte, pilna saldumynų spinta ir dideliu langu į laimingą gražiosios mergytės gyvenimą.

  Dominuojančios spalvos: įvairių atspalvių rožinė, geltona. Pagrindinis stalo akcentas – dekoruotas senovinis langas. Kiekvienas langelis pasakoja savo istoriją. Viename iš jų puikiuojasi ir pati šventės šeimyninkė Amelia.

  Joks mažosios mergaitės kambarys negalėtų apsieiti be supamo arkliuko, jis papuošė Amelijos šventinį tortą, kurį mes netradiciškai patalpinome į mažą žaislinę lovytę.  Saldainius suvėrėme ant mažų mūsų pagamintų pakabėlių, o keksiukai užpildė nedidelę žaislinę spintą. Kitus saldumynus išrikiavome ant specialiai šventei pagamintų stiklinių padėkliukų. Stalą papuošė mūsų rankų darbo girlianda su Amelijos vardu.

  Patalpą labai pašviesino balti kėdžių užvalkalai. Vardų kortelės taip pat buvo sukurtos atsižvelgiant į šventės stilistiką: kiekvienas svečias gavo po mažą gardų Amelios batuką, dailiai supakuotą į permatomą maišelį. Salę pripildėme balionų, kurie vėliau taip pat puikiai pravertė Amelijos fotosesijai ant botanikos sodo žolytės tarp nuostabių žiedų.

  Elena

  Kūrybinė grupė:

  Šventės dekoravimas ir dekoracijos: Artišokas
  Šventės vieta: Restoranas Aula Vilniaus botanikos sode
  Fotografė: Jūratė Gurauskė photography 
  Vardinė pakaba: Artišokas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014