• Žali projektai su Svajonių vejos |
  • 2020 05 17

  Kaip mes išgyvenome karantiną? Laimei ar nelaimei karantinas praėjo intensyviai. Tuo metu, kai visų gyvenimas sustojo, mes, atrodo, įjungėme dar aukštesnę pavarą.  Buvome ką tik grįžę iš atostogų, galvoje dar sukosi mintys apie puikiai praleistą laiką. Sunku buvo susivokti, kas čia vyksta. Vaikai grįžo į mokyklą, į darželį, o po kelių dienų viską uždarė. Viduje įsisuko lengvas chaosas. Staiga per vieną dieną gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Tiesą sakant, pirmą savaitę man buvo lengvas šokas. Per vieną akimirką tarsi sugriuvo visa tai, ką kūrėme eilę metų ir  kuo gyvenome. Griuvėsiais pavirto ir komfortiško stabilaus gyvenimo sienos ir atsivėrė ilgas tunelis į nežinią.

  Pradžioje aplankė nesaugumo jausmas, bet paskui kruopščiai sudėliojus visas mintis, atsivėrė naujos galimybės ir perspektyvos. Žinojau vieną – svarbu nestovėti vietoje ir nelaukti, kol viskas tiesiog savaime susitvarkys, nes buvo aišku, kad taip nebus. Atsirado galimybė įgyvendinti tas idėjas, kurios jau seniai kirbėjo galvoje, bet joms pritrūkdavo laiko. Atsirado proga tobulėti ir mokytis, plėsti savo kvalifikaciją ir net įgyti žinių naujose srityse. Apsikroviau projektais, nuolatiniais atsiskaitymais, namų darbais. Šalia to dar pradėjau tinklapio atnaujinimo darbus, naujų veiklos krypčių vystymą. Tikiuosi, jau labai greitai pamatysite rezultatus. Vienu momentu net pagalvojau, kad šiek tiek persistengiau. Iš vienos pusės kartais gaila, kad gavusi išskirtinę progą pailsėti nuo pašėlusio gyvenimo tempo, jos neišnaudojau. Iš kitos pusės  smagu suvokti, kad nepalužus tokioje ekstremalioje situacijoje, tikiu, kad susitvarkytume ir su kitais gyvenimo iššūkiais. Gyvenimas mums paberia įvairiausių situacijų, svarbu ne panikuoti, o ieškoti sprendimo. Tą patį požiūrį mes taikome ir savo šventėse. Greitai ir operatyviai reaguoti į bet kurią iškylusią aplinkybę. Nėra neišsprendžiamų klausimų. 100 procentų!

  Jeigu ne Ulrika, tai per karantiną tikriausiai nei karto nebūčiau išėjusi „į žmones“, tačiau ji su savo „žaliais projektais“ apsaugojo mane nuo visiško užsibarikadavimo savo namuose. Su „Svajonių vejomis“ mus jau senokai sieja graži draugystė. Savo kūrybiniu požiūriu ir dekoravimo įgūdžiais padedu Ulrikai įgyvendinti kai kuriuos jos nuostabius projektus. Pagalvojau, kad visiškai nesąžininga, kad iki šiol nesu su jumis pasidalinusi nei vienu iš jų, taigi prisiminiau mūsų patį pirmiausią, o todėl ir pati brangiausią visomis prasmėmis „blyną“.

  Tuo metu atsidarinėjo Benedikto turgus ir mes gavome užduotį apželdinti jo antrame aukšte esančią kavinių zoną. Koncepcija buvo labai graži, vien tik strelicijos kuo vertos. Ulrikos augalai yra labai kokybiški, todėl dirbti su jais visada yra didelis estetinis malonumas. Kiek pamenu, kol kas tai buvo vienintelis tokio tipo dekoras su didžiuliais egzotiniais lapais ir aukštomis kompozicijomis. Toliau sekė daug visokių kabančių variantų ir smulkių augalų istorijų.

  Su Ulrika kūrėme strategijas kaip sudėlioti tuos augalus, kad rezultatas būtų saugus ir ilgaamžis. Prisiminusios šitą istoriją prieš kelias savaites, smagiai kvatojome, bet tuomet mums atrodė geniali mintis juos tiesiog įmūryti. Dirbti reikėdavo naktimis, todėl paviljone būdavome tik mes ir apsaugos darbuotojas. Ir dar krūvos gipso maišų, nes jo pastoviai pritrūkdavo! Mes net išnuomavome specialų įrenginį gipsui maišyti. Tai bent gerų kadrų prisidarėme. Neįkainojama patirtis! Maišom, pylam, greitai styngsta, kišam augalus, valome prakaitą. Vėliau, viską išanalizavus, pasirodė, kad pasirinkome kone sudėtingiausią įmanomą kelią, taigi, žinoma, jo nebekartojame, tačiau nepaisant to, prisiminimai liko patys šilčiausi.

  Padėjusios tokį tvirtą (gipso) pagrindą savo draugystei, vėliau netrūko ir daugiau įvairių įdomių bendrų projektų. Po Benedikto ėmėmės darbo Uptown Bazaar, paskui buvo labai įdomus projektas Ana Mesha naktiniame klube Kaune. Ofisų erdvės dekoravimas HappSpace. Visų tikriausiai jau nebeprisiminsiu. Karantino metu žaliomis oazėmis pavertėme kelias Caffeine kavines. Dirbti su Ulrika – tai visada geros emocijos. Tik iš nuoširdžios meilės savo veiklai ir atstovaujamam produktui gimsta tokie nuostabūs pardavėjai, kaip Ulrika. Mūsų požiūris į darbą ir į klientą pilnai sutampa, būtent todėl mes esame puiki komanda. Kai susivienija du stiprūs pozityvo ir energijos laukai, įvyksta sprogimas ir rezultatai viršija lūkesčius :)

  Elena

  Nuotraukos: Daiva Morozova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014