APIE MUS
 • apie-mus-picDžiaugiamės, kad užsukote į artišoko dirbtuves! Čia pluša trys svajotojos, švenčių mylėtojos, gerų emocijų skleidėjos. Esame čia, nes sprogstame nuo idėjų ir didelio noro jas realizuoti. Jeigu mintys apie artėjančią šventę kelia stresą… Jei prieš akis tik baltas lapas ir nežinote ką į jį rašyti – jūs teisingame kelyje. Mes esame čia, kad išsklaidytume nerimą ir pradėtume kurti. Ir visai nesvarbu, ar jūsų norai maži, ar beribiai. Kartu mes galime viską!

   

  ARTIŠOKO VIZIJA. Tapti Jūsų, Jūsų draugų, bičiulių, artimųjų švenčių patarėju ir kūrėju.

  ARTIŠOKO MISIJA. Padėti nepasimesti prieššventiniame chaose – kad nerimas neužgožtų džiugių minčių ir ketinimų.

  ARTIŠOKO VERTYBĖS. Jūsų norai mums tampa švyturiu. Stengiamės išgirsti, suprasti, skaitydamos tarp eilučių. Mums be galo svarbu jausti, ko norite Jūs ir su visa prisiimta atsakomybe išpildyti Jūsų lūkesčius.

 • Naujų idėjų ir įspūdžių
   semiuosi kelionėse. Gyvendama JAV, įsitikinau, koks ryškus ir spalvotas gali būti gyvenimas. Dievinu vaikų šventes. Nėra nieko nuostabiau už nesuvaidintas emocijas ir džiaugsmą akyse. Patinka stebinti ir iš paprastų dalykų kurti stebuklus. Draugauju su orkaite, kai šventei reikia išskirtinio skonio ir charakterio, su popieriumi ir klijais, kai reikia ypatingos nuotaikos bei spalvų, su siūlais ir medžiagomis, kai reikia jaukumo, subtilumo. Kūryboje man svarbi kiekviena detalė, o rezultate – harmonija.

  ELENA
 • Jaučiuosi „apsėsta“ kūrybos.
  Tai varomoji jėga, kiekvienos mano dienos perpetum mobile. Nesvarbu, ar kepu blynus, ar kuriu grafinį dizainą, jaučiu kūrybos impulsą ir, dėka to, atrandu vis naujų aistrų. Viena iš jų – gėlių kalba. Pindama gėlės žiedą į puokštę, stengiuosi, kad kiekvienas perduotų savąją žinią, savąją emociją. Nuoširdžiai tikiu, įkvėpimas ir aistra daro didelius dalykus!

  KRISTINA
DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014