Artišokas – tai gyvas organizmas, kuris nuolat auga, keičiasi, tobulėja. Pradėję savo veiklą nuo vaikų švenčių, šiandien Jums siūlome platų paslaugų spektrą.
Kiekviena šventė ar kitas kūrybinis projektas – tai mūsų naujas iššūkis, dar vienas idėjų ir įkvėpimo pliūpsnis. Mes kuriame ne tik grožį, svarbiausias mūsų tikslas – sukurti emociją, todėl mūsų šventės apgalvotos iki smulkmenų. Mūsų darbai tikri ir gyvi, tai graži realybė, o ne gerai pagautas fotografo kadras. Mes dirbame Jums, todėl nuoširdžiai norime, kad Jūsų šventė būtų nepriekaištinga.

Kai kūriau šitą verslą, viskas vyko labai chaotiškai. Nesėkminga partnerystės patirtis, neapgalvota marketingo strategija, jokio konkretaus verslo plano, tik didžiulis noras kurti. Ar galėtumėte įsivaizduoti, kad visus pirmus metus dirbau be jokios apskaitos?! Pirmos šventės gimė savo vaikams, paskui draugų atžaloms, ir taip pamažu įsisuko laimės karuselė. Aš pati visada nuoširdžiai mylėjau tai, ką dovanojau žmonėms, pati tikėjau, kad sukursiu gražesnį pasaulį, todėl žmonės patikėjo manimi.

Kažkam gal atrodo, kad kurti asmenines šventes yra nerimtas darbas, kažkas gal nuvertina jo reikšmę, tačiau aš galiu drąsiai pasakyti, kad šitas gyvenimo etapas atnešė man tokios neįkainojamos patirties, kokios nebuvau gavusi nei viename „rimtame“ darbe prieš tai. Šventės – tai dinamika ir absoliutus multitaskingas, kai tu turi nuolat būti budrus, ieškoti sprendimų ir galvoti penkis žingsnius į priekį. Šventės – tai judėsis, kai turi būti „ant bangos“ ir domėtis tave supančiu pasauliu. Šventės – tai psichologija, buhalterija ir menas kartu sudėjus. Tai šalta logika ir greita reakcija einanti po parankę su kūrybiškumu ir romantika.

Dabar jaučiuosi tvirtai, žinau, kad dirbu profesionaliai ir išmanau tai, ką darau. Bėgant metams puikiai išmokau planuoti laiką, nepasiduoti stresui, dirbti maksimaliai atsakingai ir lankščiai, nuoširdžiai mylėti savo klientą. Esu maksimalistė, todėl, jei jau kažką darau, tai atiduodu visas jėgas. Jeigu dirbu, tai pasitenkinu tik geriausiu rezultatu.
Taigi, gal ir teisūs yra tie, kurie sako, kad švenčių organizavimas – tai ne darbas. Tai iš tiesų ne darbas – tai tiesiog gyvenimo būdas.

Mūsų vertybės

Kiekviena mūsų šventė – tai išbaigtas ir apgalvotas projektas. Mūsų šventės aktualios ir šiuolaikiškos. Mes sekame naujausias tendencijas visame pasaulyje ir patariame klientams, kaip nepasimesti idėjų ir pasiūlos gausoje. Šiais laikais mes siūlome nebe gėles ir muzikantus, mes siūlome emociją, o tai įmanoma tik sukūrus darnią visumą ir ją suasmeninus. Šiuolaikinės šventės – tai teatras, pasirodymas, reginys, kai idėjinis sumanymas, dekoras sujungia įvairius šventės etapus ir erdves. Svečiai, patekę į tokią šventę jaučiasi ypatingai, pakylėtai, tarsi išgyvena naują istoriją ir patys tampa šios istorijos dalimi. Dekoras jau seniai nebėra vien estetinis vaizdas, tai emocija, nuotaika, atmosfera. Tai pasaka, kuri yra kuriama būtent Jums ir apie Jus.

Vientisa koncepcija

Mūsų klientai

tai žmonės, vertinantys originalumą ir išskirtinumą. Drąsūs, aktyvūs, pasitikintys savimi, įdomūs ir nuolat ieškantys naujų įspūdžių. Mums ypač svarbu, kad Jūsų šventė būtų tikslus Jūsų atspindis su Jūsų asmenine nuotaika, charakteriu, skoniu ir pasaulėžiūra. Mūsų užduotis – atskleisti tai ir panaudoti Jūsų šventės kūrime. Pasitaiko, kad klientai net patys apie save sužino naujų dalykų. Kiekviena šventė – tai mūsų bendras projektas. Kartais turime net pabūti šiek tiek psichologais, įsijausti į klientų vidinį pasaulį, suprasti jų nuotaikas tam, kad pasiūlytume geriausią sprendimą ir papasakotume jų asmeninę unikalią istoriją. Mes nedarome šablonų, nes kiekviena šventė – tai naujas ryšys ir emocija. Nuoširdžiai norime paraginti Jus svajoti, o mes esame pasiruošę Jūsų svajones įgyvendinti.

Mūsų komanda

tai žmonės, kurie nuoširdžiai myli savo veiklą. Malonūs, draugiški, įvairiapusiai, turintys gerą stiliaus pojūtį ir suprantantys, kas yra kokybiškos paslaugos. Tai žmonės orientuoti į kliento poreikius ir į rezultatą. Mes visada labai kruopščiai atrenkame tai, ką Jums siūlome, stengdamiesi kiekvienoje pozicijoje surasti geriausią variantą. Mes kuriame tokias šventes, kuriuose patys norėtume dalyvauti. Branginame savo įvaizdį, todėl preciziškai kontroliuojame kiekvieną procesą ir kiekvieną savo partnerį. Dirbdami su mumis būsite užtikrinti, kad esate patikimose rankose.

Kaip mes dirbame

Susitikimas.
Pirmiausiai mes susitinkame, kad galėtume susipažinti. Mūsų darbe labai svarbus pasitikėjimas, todėl mes turime būti tikri, kad tinkame vieni kitiems.
Sutartis ir rezervacijos mokestis.
Nusprendę dirbti kartu, mes pasirašome paslaugų teikimo sutartį. Data Jums yra galutinai rezervuojama po to, kai Jūs įnešate pirminį numatytos vertės avansą.
Kūrybinis pasiūlymas.
Išsiaiškinę visus Jūsų pageidavimus, mes paruošiame asmeninį Jūsų šventės pasiūlymą. Tai išsami vizualinė prezentacija, kurioje mes detaliai išdėstome ir pagrindžiame savo kūrybinių sprendimų pasirinkimą.
Sąmata.
Kadangi kiekvienam projektui mes paruošiame detalią jo įgyvendinimo sąmatą, Jūs akivaizdžiai matote, kaip yra suskirstomas šventės biudžetas ir galite lengvai jį koreguoti. Jokių užslėptų mokesčių. Mes labai lankščiai reaguojame į visas Jūsų pastabas ir patys siūlome, kur galima sutaupyti, o kur geriau investuoti. Mūsų tikslas – tai harmoninga vientisa šventė.
Idėjų realizavimas.
Mes siekiame minimizuoti Jūsų rūpesčius, leidžiant Jums įsitraukti į šventės paruošimo procesą tik tiek, kiek Jūs patys norite. Mes visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir išklausyti Jūsų nuomonę.
Šventės diena.
Šventės dieną Jūs tik mėgaujatės tobulai suplanuota akimirka, o mes pasirūpiname, kad viskas praeitų sklandžiai ir ši diena ilgai išliktų Jūsų atmintyje.
Parašykite mums

Mes spaudoje