Palikite atsiliepimą
Justino ir Gintarės vestuvės

Likome be galo sužavėti nuoširdžiu bendravimu bei darbo kultūra. Kai pradėjome galvoti apie dekoravimo paslaugas net nesitikėjome, kad atrasime žmogų, su kuriuo bus taip lengva. Kadangi vestuves nusprendėme susiorganizuoti per gana trumpą laiką, tai neįsivaizduoju, kaip būtume išsivertę be Elenos: viskas buvo apgalvota nuo A iki Z, todėl mums beliko tik mėgautis gražiu šventės dekoru. Dar kartą sakome ačiū Elenai bei Artišoko kolektyvui už puikų darbą!!!

Justinas ir Gintarė

Dusty Blue Wedding 2018

Nuoširdžiai dėkojame už sukurtą atmosferą ir grožį mūsų šventėje! Viskas buvo atlikta profesionaliai ir tiesiog nepriekaištingai. Mus ir mūsų svečius ypač sužavėjo saldaus stalo dekoras, kuris buvo pasakiškai gražus ir sulaukė daug dėmesio ir komplimentų!:) Likome labai patentinti ir tikrai rekomenduojame Artišoko komandą. Ačiū!!! :)

Vestuvės2018

Ačiū labai už dekorą vestuvėms. Viskas buvo taaaaaip tobula! Likom labai laimingi:) viskas buvo išpildytą taip kaip norėjom ir dar daugiau! Procese viskas buvo aišku ir ramu :) Didžiausios rekomendacijos! Karolina ir Darius

Vestuvės_2018 m. gegužė

Šventė buvo tiesiog TOBULA!!! Ne vienas svečias tai patvirtino :) Viskas jaukiai, paprastai, bet ne prastai. Gaila, kad laikas labai greitai prabėgo... Mielai pakartotume. Dekoras tiek man, tiek vyrui labai patiko. Ačiū Jums! Iš tiesų tai net nesitikėjau, kad viskas atrodys taip gerai :) Svečiai pamatę visą dekorą sakė, kad tai "Mano stilius", reiškia buvo pataikyta visu 100 procentų :) Labai nerimavau kaip atrodys nuotakos puokštė ir gėlių lankelis plaukams - floristų darbas pranoko lūkesčius, ačiū Jiems. Ir dar didžiuliai komplimentai desertų stalui - gražu ir nerealiai skanu viskas buvo. Dar kartą ačiū!

Vaikų krikštynos

Didžiulis ačiū Artišokui! Svečiai sakė, kad dalyvavo pasakoje! Visas dekoras buvo stilingas ir tikrai pasakiškas. Viską organizavome gan vėlokai, tad Elena turėjo per trumpą laiką viska netik sukurti bet ir suorganizuoti. Rezultatas buvo super! Labai rekomenduojame!!!

Jurgitos ir Dariaus vestuvės

Praėjo mėnuo po vestuvių, bet įspūdžiai vis dar neišblėsę, o štai sulaukėm nuotraukų ir vėl prisiminėm šventę, nes TA diena praskriejo taip greitai, viskas atrodė lyg sapnas. Dar kartelį norim Jums tarti didžiulį AČIŪ, kad labai prisidėjote prie mūsų šventės! Negaila nei vieno euro išleisto dekorui ir saldumynams. O jau komplimentų kiek sulaukėm!!! Nereikėjo nei fotosesijos kampelio, nes svečiai fotografavosi prie saldaus stalo :D Mano mama sakė, kad stebėjo svečių reakcijas, kai šie pirmą kartą įeidavo į salę, na tai sako įprastai eini ir atsisėdi prie stalo, o čia įėję į salę svečiai...sustoja ir apžvelgia viską su nuostaba. Na ir tada traukia telefonus fotografuoti:) Buvot teisi sakydama, kad verta investuoti į dekorą :) Dabar aš tą patį sakau visiems, o ir svečiai matė, kai kurie ir per pačią šventę sakė "matosi, kad apgalvota kiekviena detalė". P.S. iš saldumynų daugiausiai komplimentų dėl skonio gavo tortas ir cake popsai (o aš atsimenu dar dvejojau del jų, ar išvis reikia:) Ir dar labai pasiteisino, kad nedėjom maisto ant stalų :) Na viskas buvo tiesiog TOBULA!!!! Buvo labai smagu su jumis bendradarbiauti:) Kuo didžiausios Jums, Elena, sėkmės, kūrybinio įkvėpimo ir tikėkimės iki kitų susitikimų.

Vestuves Trakuose geguzes 27 2017

Siunčiame didelius linkėjimus ir riebų ačiū uz dailiai papuostą vestuvių šventės vietą. Girdėjote visus mūsų prašymus, išpildėte viziją, viskas atrodė elegantiškai, būtent taip,kaip ir norėjome. Jūsų pastabos kaip geriau išdėstyti stalus, kiek jų reikėtų, kad erdvė būtų išnaudota tinkamai, žalumos girliandos ant lango su vaizdu i ežerą, nuostabios lemputes, sukurusios romantiką, kokią tik filmuose matėm....Žodžiu, AČIŪ. Visas bendravimas buvo sklandus ir malonus, greiti atsakymai i nuotakos klausimus, kas labai svarbu taupant laiką ir nervus tokiu jautriu šventės pasiruošimo metu. Taip pat ačiū uz puikius desertus, vestuvinis tortas buvo super skanus ir visas natūralus-taip, kaip ir prašėme!Spėjome išsaugoti tik vieną gabaliuką rytui prie kavos, visa kita buvo sunaikinta smaližių akimirksniu:) Sėkmės ateinančiuose darbuose, džiaugiamės Jus suradę ir tikimės susimatysime kitų gražių švenčių metu! Inga ir Mike

Ugnytės gimtadienis cirko tema

Norėčiau padėkoti už patį gražiausią Ugnytės gimtadienį - viskas buvo tobula! Net mažiausios detalės buvo apgalvotos, kruopščiai pagamintos ir suderintos. Puikiai sudėliotas šventės planas leido pasijusti lyg tikrame cirke tiek mažiausiems svečiams, tiek ir suaugusiems. Labai smagu, kai visi norai buvo suprasti iš pusės žodžio ir įgyvendinti viršijant mūsų lūkesčius. Ačiū Jums už sukurtą pasaką. Svečiai ir mažoji dar iki šiol pamena šią nuostabią šventę. Jau labai laukiame mūsų tolimesnių projektų... :)

Ievos ir Tado vestuvės

Nuoširdžai dėkojame už sukurtą grožį per mūsų vestuves. Jūs leidote atsipalaiduoti ir su malonumu laukti šventės. Pasitikėjome 100 procentų, o lūkesčiai buvo pateisinti 200 procentų. Visą šventinį vakarą negalėjome atsigrožėti Jūsų darbu, pradedant mažomis detalėmis, baigiant bendra sukurta atmosfera. Atskiras pagyrimas tobuloms plokštėms: tiek nuotakos, tiek salės, stalo. Viskas buvo NUOSTABU! Dėkojame iš visos širdies ir visiems rekomenduojame Artišoką!

Vestuvės tema Alisa stebuklų šalyje

Labai dėkui Artišokui už puikiai įgyvendintą mūsų šventės idėją. Viso rengimosi metu sulaukėme daug naudingų patarimų ir pagalbos dėliojant net mažiausias smulkmenas. Visą laiką buvo atsižvelgiama į mūsų pageidavimus. Saldus stalas ir fotosesijų kampelis buvo papuošti ir sudėlioti atsižvelgiant į temą, o stalai paliko tokį įspūdį, kad net po šventės visi svečiai sakė vien tik pagyrimus.

Amilės krikštynos

Labai dėkoju Artišoko komandai! Mano norus pavertėte realybe, sukūrėte žavingus ir stilingus šventės akcentus, kurie puikiai atspindėjo šventės vietos tematika. Malonus ir lankstus bendravimas planuojant ir kuriant duoda tik teigiamas emocijas. Tikrai rekomenduoju ir rekomenduosiu! Didžiausios sėkmės Jums kūryboje ir visame kame! Kuriant grožį, pulsuoja didžiulė energija, nes kūryba yra jėga! Linkėjimai!

Ievos ir Ramūno vestuvės

Noriu labai padėkoti Elenai ir visam Artišoko kolektyvui už puikų skonį, gražias ir jaukias idėjas, nuolatinį palaikymą, jų sukurtą estetiką ir visą nerealią šventę! Stengdamiesi kuo geriau mus pažinti, įsiklausyti į mūsų norus, išjausti kiekvieną detalę - Jūs sukūrėt labai asmenišką šventę skirta mums! Ir toliau kurkit grožį ir džiuginkit juo kitus! :)