DISCO jubiliejus

Kai pagalvoju apie šitą šventę, per kūną laksto šiurpuliukai, nes buvo ŽIAURIAI gerai! Tai vienas iš tų projektų, apie kurį neabejotinai prisiminsiu visą gyvenimą.

Klientė Daina nereali, ji tikrai atskridusi iš KOSMOSO, nes ja žaviuosi iki mėnulio ir atgal. Pilna energijos, pozityvumo, jaunatviškumo ir noro gyventi pilnąja to žodžio prasme. Jos 100 – procentinis pasitikėjimas ir atsipalaidavimas leido mums padaryti tai, ko niekas iki šiol nedarė ir, remiantis mūsų patirtimi, tikriausiai jau nebedarys.

Šios šventės dekoras buvo tikra bomba, kuri galiausiai sprogo, bet kadangi „nenusinešė jokių gyvybių“, tai netgi ta nesėkmė tapo nežemiško smagumo šventės vinimi.

Dainos jubiliejų perkelinėjome kelis kartus. Kai po eilinio perkelimo, data buvo numatyta birželio mėnesiui, Daina pasakė, kad jeigu dabar šventė neįvyks, perkels ją į kitus metus. Tiesą sakant, tada sunerimau. Viskas jau buvo apgalvota iki menkiausios smulkmenos ir mes tik laukėme starto. Šventė turėjo būti nereali, negalėjau sau leisti net pagalvoti, kad ji neįvyks. Metai laiko gali tiek daug pakeisti, visą koncepciją apversti aukštyn kojomis. Laimei mums pasisekė, smogėme iš karto po karantino. Po ilgų diskusijų ir svarstymų leidimą švęsti gavome ir tuo beprotiškai džiaugėmės. Tai buvo pirma visos mūsų komandos ir rangovų šventė po slegiančių suvaržymų! Galbūt būtent todėl buvo taip nuoširdžiai išsitaškyta :)

Disco tematika buvo Dainos sumanymas. Ji norėjo, kad mums pavyktų maksimaliai perteikti to laikotarpio dvasią, tad vien dekoro čia neužteko. Mes apgalvojome visą šventės koncepciją nuo svečių atsiradimo sodybos kiemelyje iki vakarėlio vedėjo kostiumų.

Atvykus į sodybą, svečius pasitiko dvi vintažinės mašinos. Jų modelius specialiai rinkome atitinkančius pasirinktą laikmetį. Tai buvo pirmoji fotosesijos zona. Įėjus į sodybą, svečiai patekdavo į antrą fotosesijos zoną, kurioje mes įrengėme teminį fotokampelį su šmaikščiu pavadinimu „Dainos Disco“, kurį buvo galima skaityti dviem prasmėmis, kadangi jubiliatės vardas yra Daina. Būtent šioje zonoje vyko svečių pasitikimas, o durys į pagrindinę salę buvo uždarytos. Tai buvo programos dalis, nes norėjome sukelti tą tikrąjį WOW efektą, kai svečiai patenka į pagrindinę erdvę.

Reikia pripažinti, kad sodybos erdvė pasikeitė neatpažįstamai. Kai pirmą kartą atvažiavome apsižiūrėti, sunku buvo įsivaizduoti disco tokioje klasika dvelkiančioje aplinkoje, tačiau, įgyvendinus visus mūsų sumanymus, įvyko transformacija. Teminiam sprendimui labai pagelbėjo profesionalus apšvietimas. Ir disco kamuoliai, kaip gi be jų.

Kurdami dekoro koncepciją, norėjome, kad vakarėlis būtų itin stilingas ir elegantiškas, todėl nemažai disco tematikai būdingų elementų iš karto atmetėme. Nusprendėme, kad vakarėlis tikrai turi būti spalvingas ir blizgus. Pagrindinis dekoro elementas – tai disco kamuoliai. Jie buvo visur – muzikinio band’o fone, ant stalų, ant saldaus stalo, balionų pavidalu ant fotosienos ir … ant manekenų galvų! Šitas sumanymas buvo toks kreatyvus ir netikėtas, kad sulaukė daugiausiai smagių komentarų.

Sprendimas išdėstyti saldų stalą salės vidury tiesiai priešais įėjimą buvo bombinis ir laužiantis bet kokius standartus. Apgalvoję visokius variantus, mes nusprendėme, kad tiesiog nusikalsime, jeigu šitokį grožį slėpsime kur nors kampe. Visi saldumynai buvo spalvingi ir teminiai, bet didžiausią įspūdį padarė tortas, nes jis buvo kvadratinis, modernus ir labai originalus. Ką jau sakyti apie jį puošiančias žavingas lūpytes ir šventės nuotaiką labai taikliai iliustruojantį smeigtuką Dance all night!

Štai ir priėjome prie tos sėkmingos nesėkmės, kurios, žinau, visi laukėte. Mūsų 2020 metų projektas – stikliniai stalviršiai ant šviečiančių led baldų. Reikia pripažinti, kad ši idėja nebuvo mūsų, ją pamatėme Liramtos puslapyje, kurie ir nuomoja tas led kolonas. Kai pradėjome konrečiai aiškintis, kaip šitą sumanymą įgyvendinti, pasirodė, kad tai „tik paveiksliukas“ ir niekas nebandė dar to daryti. Dar niekada nesame darė tiek apskaičiavimų ir bandymų, planuodami dekorą, bet galiausiai sprendimas buvo aiškus – darome! Ir padarėme! Buvo iš tikrųjų WOW, bet… pačiame koncerto įkarštyje, skambant ABBA dainoms, vienas svečias taip įsijautė į DISCO ritmą, kad užpakaliu didelio smūgio jėga tiesiog nuskėlė pusę stalo, o kita pusė liko kabėti ore. Garsas buvo toks galingas, kad akimirksniu visi sustingo, net muzikantai nustojo groti, bet mes su komanda labai staigiai sureagavome ir po kelių minučų linksmybės tęsėsi praplatėjusioje šokių aikštelėje. Kai eksperimentuoji ir nuolat nori padaryti kažką kitaip, nesi apsaugotas nuo nesėkmių, bet svarbiausia yra kliento požiūris, tad reikia labai tiksliai įvertinti, kur galima eksperimentuoti, o kur geriau pasirinkti saugų ir patikimą variantą. Daina buvo nuostabi, kaip ir visa jos kompanija, vakarėlis tęsėsi su dar didesne jėga ir tas nutikimas tarsi organiškai įsiliejo į scenarijų. Taigi, kai sakome, kad mūsų dekoras yra unikalus ir nepakartojamas, mes nejuokaujame :) Padarėme, labai džiaugiamės, bet daugiau nekartosime :)

Po kiekvienos tokios šventės pagalvoju – kaip man pasisekė! Kad turiu tokią stiprią profesionalią komandą, kad turiu kūrybingų minčių, kad pasaulį darau gražesniu , kad turiu JUS, mielieji, kurie mano pačios gyvenimą paverčiate nesibaigiančia švente!

Elena

Kūrybinė komanda: Jubiliejaus organizavimas ir dekoravimas: Artišokas / Fotografė: Nude Mood / Šventės vieta: Kairiūkščių dvaras / Vedėjas: Remigijus Žiogas / Apšvietimas ir koncertinė programa: Rootslive / Lazerių šou pagal pasirinktą disco dainą: Vilniaus saliutas