Gimtadienio idėjos paaugliams – SPA vakarėlis

Mano vaikų gimtadieniai. Jų jau tiek prisikaupė, kad galėčiau iš šito tinklapio padaryti savo šeimos albumą. Todėl dozuosiu. Nors reikia pripažinti, kad visi tikrai verti dėmesio net nepaisant to, kad po kai kurių jau praėjo net keli metai.

Jeigu paklausčiau, kuris mano dukros gimtadienis jai patiko labiausiai, šitas neabejotinai atsidurtų tarp pretendentų. Ilgai apie jį svajojome, tačiau neatrodė paprasta šitą svajonę įgyvendinti. Paprasta ir nebuvo. Turėti sau visą baseiną ir toje pačioje erdvėje įrengti saldų stalą, fotosesijos kampelį ir visą šventę – atrodė misija neįmanoma, tačiau džiaugiuosi savo išskirtine savybe gauti tai, ko noriu. Būtent taip, kaip sau susigalvojau!

Dėl šventės tematikos nebuvo jokių abejonių. Žavingos undinėlės mažai žavingai damutei.

Dekoras gimė kartu su balionų girlianda, kurią netyčia užmačiau internete ir įsimylėjau. Mane tiesiog sužavėjo tas jūros gelmių koloritas, todėl šventėje dominavo mėlyna spalva su įvairiais jos atspalviais.

Pagrindinis šventės akcentas buvo įspūdingas tortas. Teko nelengva užduotis surasti, kas galėtų tokį pagaminti, bet ir vėl pasisekė. Iki šiol nemačiau, kad kas nors ryžtųsi jį pakartoti.

Jeigu kitiems gimtadieniams reikėdavo gerokai pasukti galvą dėl programos ir vaikų užimtumo, tai šitam nereikėjo nieko. Vaikams taip patiko vandens pramogos, kad net pasibaigus šventei, buvo labai sunku juos iš ten iškrapštyti. Variantas be pralaimėjimo!

Manęs dažnai paklausia – tai kuris čia buvo gimtadienis? Atrodo, kad švęsti reikia tik jubiliejus. Mes neskirstome jubiliejų ir “paprastų gimtadienių”, visi mano vaikų gimtadieniai yra nepaprasti ir aš tuo labai džiaugiuosi. Nuoširdžiai tikiu, kad vien būvimas vaiku yra pakankama priežastis švęsti gyvenimą, o gražus gimtadienis vieną kartą per metus – tai mažiausia, ką mes galime padaryti, kad mūsų vaikai būtų laimingi.