Gimtadienis Ledų tema

Šitas gimtadienis mano mylimiausias. Atrodo čia susijungė viskas, ko reikia tobulai šventei – sodrios spalvos, erdvi šventės vieta, estetika ir smagiausios pramogos. O svarbiausia – puiki nuotaika! Šito gimtadienio nuotraukas esu peržiūrėjusi daugiausiai kartų, nes jos ypatingai gyvos ir nuoširdžios!

Man metuose yra dvi svarbiausios šventės – tai vaikų gimtadieniai. Kai organizuoju gimtadienį savo vaikui, įsitraukiu taip pat maksimaliai, kaip ir darydama juos pagal užsakymus. Man labai svarbu atspėti vaiko norus ir juos įgyvendinti, kad ta diena būtų išties stebuklinga.

Kiekvienais metais pagalvoju, kad reikėtų susikurti gimtadienių albumą. Puiki dovanos idėja kokiai nors ypatingai progai, pavyzdžiui, 18-tam gimtadieniui. Tiek daug gražių prisiminimų ten nugultų.

Ledų tematiką išsirinko pats Arijus, koks gi penkiametis nemėgsta ledų! Margio poilsiavietės kupolas pasirodė ideali vieta tokiam vakarėliui. Erdvus ir šviesus, įkūrėme foto studiją tiesiog vietoje. Kiekvienais metais negaliu atsidžiaugti, kad Arijaus gimtadienis vasarą. Kai planuosite vaiką, pagalvokite apie tai :))

Kada, jei ne vaikystėje, džiaugtis gyvenimu. Kada, jei ne vaikystėje, valgyti neribotas ledų porcijas, gerti spalvotus kokteilius ir nerūpestingai dūkti su draugais. Kai užaugame, gimtadienis mums pasidaro nebe toks svarbus, todėl susikurkime savo vaikams tokią vaikystę, kokios norėtume patys.

Elena