Gimtadienis žiemą

Kai už lango spaudžia šaltukas, džiaugiuosi, kad turiu šiltus jaukius namus ir galiu džiaugtis visu tuo žiemos gėriu pro langą. Aš nesu žiemos žmogus. Tiesą sakant, galėčiau jos visai atsisakyti ir išmainyti į šilumą ir saulę 365 dienas per metus. Galbūt kada nors taip ir padarysiu. Tačiau, reikia pripažinti, kad žiema turi ir savo žavesio. Kaip talentingas dailininkas, šaltis išraižo pačius sudėtingiausius raštus, o visa gamta ima ir nusidažo balta spalva. Tobulas gamtos paveikslas.

Liepos gimtadienis vyksta tarpušventy, todėl geresnės tematikos, negu žiemos pasaka, nebuvo įmanoma sugalvoti. Įkvėpti žiemos grožio ir švenčių blizgesio, sukūrėme modernią ir stilingą interpretaciją, kuri pavergė visų svečių ir mūsų pačių širdis.

Liepos gimtadienis vyko batutų parke. Neitin romantiška vieta gražiam mergaitiškam gimtadieniui, tačiau, mes juk žinome, kad grožis tinka visur, svarbiausia tik prisiderinti prie aplinkos. Aplinka buvo moderni ir dar tvarkinga, kadangi parkas buvo tik neseniai atsidaręs. Viena tik problema – gana tamsoka. Kaip sukurti žiemą juodame fone?

Mes pasirinkome žaisti kontrastais. Pilkos aplinkos fone puikiai išryškėjo žiemą simbolizuojantys balti desertai – snaigėmis puoštas tortas,  burnoje tirpstančios sniego gūžtės, apšerkšniję cake pops pyragėliai, pūrūs zefyriukai ir cukriniai morengiukai.

Prabangos ir mergaitiško žvilgesio į dekorą įnešė rožinis auksas. Pagrindinės akcentinės dekoracijos atkeliavo iš Anglijos, kur mes kaip tik svečiavomės gruodžio pradžioje. Kelionėse visada galvoju apie savo klientus, galvoje gimsta naujos vizijos, vos tik įgriunu į kokį nors dekoracijų skyrių. Šeima jau žino mano silpnybę ir palieka mane ramybėje, o aš, atrodo, noriu supirkti viską, tik paskui prisimenu, kaip nedaug vietos paprastai būna lagaminuose. Įsivaizduokite, kai skridome į JAV praeitais metais, kelionei atgal specialiai pirkau 2 papildomus lagaminus, vieną iš jų tiesiog tuščią vežėmės iš Lietuvos (lagaminas lagamine, cha 😊)

Liepos šventei iš Anglijos atkeliavo žavūs rožinio aukso vienkartiniai indai su moderniais geometriniais raštais, pagaliukai kokteiliams su žiemos motyvais ir tobulai šventės stilistikai tinkantys kalėdiniai eglutės žaisliukai, kurie puikiai papildė dekorą ir tapo išskirtinėmis dovanėlėmis svečiams.

Mano meilė gražiems kokybiškiems vienkartiniams indams dar labiau sustiprėjo, kai pamačiau koks nepriekaištingas gavosi rezultatas. Atrodo, neįtikėtina, kiek mažai reikia, kad sukurtum tobulą grožį – tik teisingai išsirinkti ir sudėlioti akcentus.

Labai praktiškas sprendimas saldaus stalo kompoziciją dėlioti serviruojamo stalo viduryje. Stilingi vienkartiniai indai tarsi įrėmina stalą ir jis atrodo gražus net be papildomų dekoracijų, o kai vaizdą papildo kruopščiai parinkti teminiai saldumynai, sudėlioti ant gražių padėklų, dekoro išpildymas šokteli į aukščiausią lygį. Tokį dekorą jūs galėtumėte padaryti netgi namuose ir sukurti savo vaikui nepamirštamą šventę.

Šalia gražaus stalo įrengėme vietą fotosesijai. Pūkuotos pūsnys, mieli gyvūnėliai ir spindinčių žvaigždučių ansamblis, kurios sukiojosi į visas puses, tarsi ore šokdamos valsą. Tikra žiemos pasaka. Liepos žiemos pasaka.

Elena

Kūrybinė komanda:

Gimtadienio dekoravimas: Artišokas / Fotografė: Nude Mood / Šventės vieta: PC Moon Play / Desertai: Liu Patty