Jurgitos ir Dariaus vestuvės

Praėjo mėnuo po vestuvių, bet įspūdžiai vis dar neišblėsę, o štai sulaukėm nuotraukų ir vėl prisiminėm šventę, nes TA diena praskriejo taip greitai, viskas atrodė lyg sapnas. Dar kartelį norim Jums tarti didžiulį AČIŪ, kad labai prisidėjote prie mūsų šventės!
Negaila nei vieno euro išleisto dekorui ir saldumynams. O jau komplimentų kiek sulaukėm!!! Nereikėjo nei fotosesijos kampelio, nes svečiai fotografavosi prie saldaus stalo :D
Mano mama sakė, kad stebėjo svečių reakcijas, kai šie pirmą kartą įeidavo į salę, na tai sako įprastai eini ir atsisėdi prie stalo, o čia įėję į salę svečiai…sustoja ir apžvelgia viską su nuostaba. Na ir tada traukia telefonus fotografuoti:)
Buvot teisi sakydama, kad verta investuoti į dekorą :) Dabar aš tą patį sakau visiems, o ir svečiai matė, kai kurie ir per pačią šventę sakė „matosi, kad apgalvota kiekviena detalė“.
P.S. iš saldumynų daugiausiai komplimentų dėl skonio gavo tortas ir cake popsai (o aš atsimenu dar dvejojau del jų, ar išvis reikia:)
Ir dar labai pasiteisino, kad nedėjom maisto ant stalų :)
Na viskas buvo tiesiog TOBULA!!!!
Buvo labai smagu su jumis bendradarbiauti:) Kuo didžiausios Jums, Elena, sėkmės, kūrybinio įkvėpimo ir tikėkimės iki kitų susitikimų.