Krikštynos Cirko tematika

Apie šitą šventę galėčiau šnekėti be perstojo. Per šitiek laiko esu suorganizavusi daugybę švenčių. Daugybė nuostabių dekorų ir susižavėjusių svečių akių. Bet didžiausias pasitenkinimas ateina tuomet, kai supranti, kad nustebinai pats save. Tuomet šventės pabaigoje krūtinę užlieja toks palaimingas šiltas jausmas, o per odą laksto šiurpuliukai. Tu pagaliau atsipūti – viskas pavyko taip, kaip tikėjaisi ir net geriau. Tu tai padarei. Ir vėl.

Šiai šventei ruošėmės net 2 metus, per tą laiką viską spėjome pakeisti – ir vietą, ir temą, ir net visą šventės koncepciją. Tarsi 2 atskiras šventes būtume organizavę. Tačiau nuo to ji tapo dar įspūdingesnė, nes susibrandino ir pilnai išsigrynino.

Jeigu kas nors sugalvotų padaryti krikštynų tematikų reitingą, tai Cirkas tikriausiai atsidurtų šio sąrašo gale, tačiau nuo to šita šventė tapo dar geresnė ir unikalesnė. Nepabijoti padaryti taip, kaip nedaro kiti – tai ko gero viena iš pagrindinių šaunios šventės paslapčių.

Didelį dėmesį skyrėme programai. Nors ką čia kuklintis – dėmesys buvo skirtas viskam, kiekvienai detalei, net programos dalyvių kostiumams, kai kuriuos mes net siuvome pagal užsakymą.

Norėjome sukurti tokią atmosferą, kad svečiai pasijustų lyg patekę į tikrąjį cirką, tačiau jis turėjo būti švelnus ir žaismingas, mergaitiškas. Būtent todėl pasirinkome netradicinę pastelinę spalvų paletę.

Balta cirko palapinė įsikūrė tiesiog namo pievoje, atsisakant prabangių restoranų ir interjerų, tad netgi šventės formatas pilnai atitiko pasirinktą tematiką.

Pagrindinis tikslas sukurti svečiams wow efektą ir net nuostabą vos atvykus, buvo pasiektas, kadangi juos pasitiko netik įspūdingos dekoracijos, bet ir tikras cirko šurmulys. Vedėjas kvietė svečius pasinerti į magišką cirko pasaulį, kojūkininkai pūtė didžiulius burbulus, akrobatas žongliravo ugnimi, o vaikus pasitiko mielas ponis.

Vėliau programa įsibėgėjo dar labiau. Šventėje apsilankė magas, klounas, gimnastės ir milžiniška panda, kurį atsinešė visą šūsnį balionų.

Apie dekorą net kalbėti neverta, nes viską patys matote. Organizuoti tokias šventes – tai net daugiau, nei malonumas. Nors, tiesą sakant, tai net savotiškas išbandymas, bet ji įveikęs supranti, kad štai ir dar šiek tiek paaugai :)

Elena

Kūrybinė komanda:

Šventės organizavimas ir dekoravimas: Artišokas / Nuotraukos: Nude mood / Šventės vieta: nuosavas namas