Krikštynos Gulbių ežeras

Šios krikštynos yra apie muziką. Kur ta muzika paklausite jūs? Juk nesimato natų, instrumentų ir mikrofonų. Jeigu viskas būtų taip akivaizdu, tai ko gero būtų blogiausias mūsų kūrybinis krikštynų projektas. Turėdami didelę švenčių organizavimo patirtį, mes jau žinome, kas tinka vienai ar kitai šventei ir tai, kad gimtadienis, krikštynos, vestuvės ir, pavyzdžiui, įmonės vakarėlis gerokai skirsis savo išpildymu, netgi jeigu visos šitos šventės turės tokią pačią tematiką.

Kai pirmą kartą susitikome su Airinės tėvais, jie taip nuoširdžiai pasakojo, kaip Airinė mėgsta muziką ir kad mėgstamiausi jos žaislai – tai muzikos instrumentai, kad mes net negalėjome įsivaizduoti nieko kito, kaip tik susieti Airinės šventę su šia tema.

Kad suprastumėte, kaip gimsta mūsų dekorai, dažniausiai tai yra ilgas kūrybinis kelias, ypač kai kiekvienoje šventėje stengiamės surasti savitumo spalvą ir neinterpretuojame tematikos tiesmūkiškai.

Mūsų švenčių dekorai prasideda su kūrybinio pasiūlymo. Pamenu, kaip Airinės mamytei nusiunčiau net 4 muzikos tematikos interpretacijos variantus:
1. Paukščių čiulbėjimas, gražus žydintis sodas.
2. Gulbių ežeras, klasikinė muzika.
3. Lopšinės – meškiukai, žvaigždutės, debesėliai ir pan. Viskas, kas minkšta ir pūkuota.
4. Dar galėtume imti kažkurį vieną instrumentą ir dekorą kurti apie jį. Tik kad šita koncepcija nebūtų visiškai rimta ir nevaikiška, šalia instrumento dar naudočiau kokį nors miela padarėlį, pavyzdžiui, mylimiausią Airinės gyvūnėlį.

Po ilgų svarstymų didžiausios simpatijos visgi atiteko gulbėms. Reikia pripažinti, kad jos tikrai atrodo labai iškilmingai ir puikiai tinka krikštynų šventei.

Šventė vyko namų kieme, taigi užsakėme paviljoną, baldus ir sukurėme labai jaukią šventišką oazę. Dekorui naudojome daug pluksnų ir tiulio, tad gavosi ypač švelniai ir mergaitiškai. Kiekvienas švečias gavo dovanėlę elegantiškame stikliniame indelyje, o servetėles perrišome smagiais rankų darbo tiulio burbuliukais. Airinės mamytė labai norėjo išvengti rožinės spalvos. Iš vienos pusės, pasirinkus gulbių ežeros tematiką, tai atrodė sunkiai įgyvendinama, bet mums labai puikiai pavyko rasti jai pakaitalą. Įvairaus intensyvumo persikinės ir kreminės spalvos atspalviai sukūrė įdomesnę ir mažiau tradicinę šventės paletę, o lašelis rožinių ir auksinių akcentų ją tik dar labiau paįvairino ir įnešė prabangos.

Ir visgi gražiausia yra matyti dėkingus klientus ir laimingus besišypsančius svečius.

Šventės organizavimas ir dekoravimas: Artišokas