Krikštynos nuosavo namo kieme

Yra tokių švenčių, kur nori, kad viskas būtų ne šiaip idealu, bet geriau, nei idealu. Nes yra tokių šiltų klientų, kaip Algimanta, su kuria kiekviena šventė net ir mums tampa tiesiog įsimintinu maloniu gyvenimo įvykiu.

Sugrįžtantys klientai – tai didžiausias mūsų įvertinimas. Šį sezoną turėjome daug nuostabių švenčių, jaukių ir gražių, kurias puošė ne tiek mūsų dekoracijos, kiek žmonių šiluma ir nuoširdumas.
Mūsų klientė Algimanta yra iš tų žmonių, kurių neįmanoma neįsimylėti, todėl kiekvienas sąlytis su ja, tai jau šventė. Smagu, kad tokie žmonės sudaro mūsų darbinę kasdienybę, tai visada labai stipriai motyvuoja.

Su Algimanta susipažinome prieš kelis metus, kai organizavome jos pirmojo sūnelio krikštynas. Nuostabu, kaip toje pačioje vietoje su tais pačiais pageidavimais ir net tematika, galima sukurti dvi visiškai skirtingas nuotaikas.

Mašinyčių tematika. Atrodo, ar tai tikrai tinkama tema krikštynoms? Tačiau tiesa yra ta, kad visos temos yra tinkamos, o visa kita tai tik pateikimo klausimas.

Dekorui pasirinkome 60 metų amerikietišką stilistiką su jų vintažinėmis mašinytėmis. Net desertus parinkome tokius, kad jie atitiktų šitą tematiką. Kuo vertas vien tik tortas su pūstais kreminiais nėriniais. Popcorn, pieno kokteiliai, pūrūs keksiukai – visi šie charakteringi to laikotarpio elementai puošė stalą ir kūrė nuotaiką.

O ar gali būti geresnė vieta krikštynoms, nei nuosavo namo terasa? Ypač, kai ją supa nuostabaus grožio gamta. Tačiau čia slypi ir didžiulė rizika, nes terasa yra atvira, tad šventė tampa visiškai priklausoma nuo oro.

Šitas sprendimas nebuvo lengvas, kelis kartus užsakinėjome paviljoną ir vėl jo atsisakinėjome. Oro prognozės nuolat keitėsi, tačiau mes tikėjomės geriausio. Surizikavome ir esame dėl to labai laimingi. Galiausiai oras buvo tiesiog tobulas. Lietuvoje žaisti su oru yra pavojinga. Tokie užsakymai sukelia mums daug streso, tačiau rezultatas atperka viską.

Mes esame maksimalistai. Kurdami Jūsų šventes dedame visas savo pastangas, kad rezultatas būtų tobulas. Kartais gali protrūkti laiko, kartais kažkas gali įvykti ne taip, kaip buvo suplanuota, tačiau visada mūsų pastangos bus 100-procentinės, kad Jūs gautumėt geriausią variantą.

Kūrybinė komanda:

Šventės organizavimas ir dekoravimas: Artišokas / Fotografė: Fun foto / Baldai: Rustic wedding / Tortas: Tie kepėjai