Originalus krikštynų dekoras

Kai kuriame šventes, pirmiausiai vadovaujamės jausmais ir tik paskui galvojame apie madas ir tendencijas. Svarbiausias mūsų uždavinys – patenkinti mūsų mažojo kliento poreikius, net jeigu kai kurie iš jų visai mažiukai. Mes visada stengiamės, kad vaikai jaustųsi maksimaliai komfortiškai, kad jie būtų įsitraukę ir sudominti, kad būtų savo šventės šeimyninkais.

Barborai labai patiko guminiai ančiukai. Sutikite, įdomus pasirinkimas, todėl mes tiesiog negalėjome jo ignoruoti. Net dabar, praėjus laikui, prisimenu šitą šventę su ypatingu švelnumu ir šypsena, nes niekada daugiau neteko šitos temos pakartoti.

Yra krikštynų tematikų, be kurių nepraeina nei vienas švenčių sezonas. O yra tokios temos, kurios įkrenta tik kartą, bet palieka įspūdį ilgam laikui. Tai tikra atgaiva mūsų kūrybinėms sieloms.

Organizuodami šventes, mes pasirūpiname, kad visi šventės elementai harmoningai susijungtų į vieną bendrą koncepciją. Dekoras užduoda temą ir nuotaiką, o toliau viskas rutuliuojasi aplink pagrindinę mintį.

Barboros krikštynose panaudojome daug originalių dekoro sprendimų – balionų lubos, balti rankšluostukai vietoj servetėlių, vonios druska – dovanėlė svečiams, vonia su pūtomis saldaus stalo kompozicijoje ir vonios lentynėlė desertams sudėlioti. Dekoruojant šventes tenka apsilankyti įvairiuose parduotuvių skyriuose, bet vonios skyrius net ir mums buvo kažkas naujo.

Vaikų pramogas taip pat derinome su šventės tematika. Į vandens telkinį paleidome didelius guminius ančiukus, vaikai piešė ant vandens ir kartu su vedėju pūtė didžiulius muilo burbulus. Svečiai galėjo sukurti ir padekoruoti savo asmeninius ančiukus, kuriuos vėliau pasiėmė namo, kaip mažą prisiminimą iš gražios Barboros šventės. Suaugusius linksmino profesionalus vedėjas, tad visi buvo prižiūrėti ir patenkinti.

Šventę vainikavo nuostabūs fejerverkai. Gal ir kvaila, bet kai vyksta šventės kulminacija, aš visada susigraudinu. Net dabar, tai rašydama, aiškiai prisimenu tą akimirką ir jausmą. Į kiekvieną šventę įdedu tiek daug meilės, kad ji matyt išsprogsta kartu su tais fejerverkais. Mylėti tai, ką darai, matyt ir yra didžiausia laimė.

Elena