Quadrum kalėdinis dekoras

Šie metai buvo išskirtiniai. Visomis prasmėmis. Tai pasijuto ir kalėdinių užsakymų laikotarpiu. Nepasakyčiau, kad jų būtų ženkliai mažiau, bet jie buvo kitokie. 

Nemažai įmonių niekaip negalėjo apsispręsti, puoštis ar nesipuošti. Buvo ir tokių, kurios lyg ir apsisprendusios, vėliau persigalvodavo. Derinant užsakymus, jautiesi neužtikrintumas ir nežinomybės baimė. Nuolat atrodė, kad tuoj visus uždarys. Ar šiemet bus kalėdinė prekyba? Ar  klientai pamatys ir įvertins įmonių pastangas? Nors apie tai nebuvo tiesiogiai šnekama, tas abejonių debesys nuolat kibojo ore. 

Beruošdama naujus kalėdinius pasiūlymus, prisiminiau mūsų praeitų metų pasiekimus, kuriais dar nebuvo progos pasidalinti. Vienas iš jų – tai Quadrum verslo centro kalėdinis dekoravimas, kuris pareikalavo išsūkių, bet kartu su jais ir atnešė labai vertingos patirties.

Kaip gimsta kalėdinis dekoro pasiūlymas? Ar galite įsivaizduoti, kad kalėdinius dekorus pradedame dėlioti ir siųsti jau vasaros vidury. Sėdi sau ant jūros kranto, o galvoje sukasi snaigės :)

Kalėdiniai projektai visai kitokie, nei vasariniai. Čia vyksta griežti konkursai, tad turi gerokai pasistengti, kad galėtum patraukti dėmesį ir nustebinti. Nepatikėsite, bet apie Kalėdas galvoju nuolat. Turiu net atskirą užrašų knygutę, kurioje sugula visos idėjos, tad artėjant Kalėdų sezonui būnu pasiruošus. Tačiau dažniausiai tai būna tik baziniai pamąstymai, kuriuos reikia adaptuoti konkrečiam projektui. Arba sugalvoti kažką visiškai naujo.

Mums patinka įdomūs modernūs sprendimai, tad jiems teikiame pirmenybę. Netradicinės spalvos, formos ir šiuolaikinis požiūris į tradicinę šventę. Tačiau visada šalia modernaus savito varianto, pasiūlome ir klasikinį, nes ne visi yra linkę eksperimentuoti. Tiesą sakant, reikia pripažinti, kad dažniausiai būtent klasika laimi, tačiau ne šį kartą.

Quadrum kalėdinio projekto pagrindu ir įkvėpimu tapo išskirtinė jų pastato spalva. Dekoras puikiai įsiliejo į erdvę. Griežtos geometrinės formos atspindėjo pastato veiklos specifiką, tačiau derinamos su gyvų eglučių natūralumu, suteikė dekorui jaukumo.

Lauke sudėliojome didelį stilizuotą užrašą KALĖDOS. Jis sukėlė įvairių nuomonių, kadangi užrašas buvo sudėliotas neįprasta tvarka, bet būtent tai ir buvo išskirtinis dizainerio sprendimas. Efektą sustiprino ir tai, kad Ė raidė, pagaminta iš sidabrinio veidrodinio plastiko, žiūrint į ją skirtingais kampais, tarsi mistiškai tirpo erdvėje. A raidę atstojo gyva eglutė, o vietoj O raidės panaudojome šviečiantį kalėdinį burbulą. Šioje kompozicijoje žaidėme spalvomis, šviesomis ir dydžiais, tai buvo gana sudėtingas originalus sprendimas, todėl, nors ir turėjome 3 D projekto vizualizaciją ir net sumažintą maketo prototipą, iki galo nebuvome tikri, kaip užrašas išsidėlios realioje erdvėje. Kiekvienas originalus projektas – tai rizika. Kartais pagalvoji, gal geriau rinktis saugų variantą, bet kūrybinis polėkis ir noras tobulėti visada ima viršų. Laimei galime pasidžiaugti, kad galutinis rezultatas nudžiugino netik mus, bet ir mūsų klientus.

Kalėdinis laikotarpis jau eina į pabaigą, o mes jau dabar pradedame galvoti apie sekančius metus ir naujus iššūkius. Iki kitų kūrybinių susitikimų!

Elena