Šeimos fotosesija prie jūros

Šeimos fotosesija – tai ypatinga akimirka, ilgainiui virstanti į brangų prisiminimą, laišką į ateitį, todėl norisi, kad tuo metu būtų maksimaliai perteikta teisinga emocija. Šeimos fotosesijų dekoravimas tampa vis labiau populiarus, kadangi tai padeda sukurti nuotaiką, išgryninti charakterį. Galima surengti žaismingą spalvotą arba romantišką vintažinę fotosesiją, suorganizuoti smagią išvyką ar pikniką su „fotogeniškais“ užkandžiais, arba padaryti kažką visiškai „crazy“ ir pasijusti it kino filmavimo aikštelėje. Fantazijai nėra ribų, o smagios šeimos akimirkos ir nuostabūs prisiminimai garantuoti.

Fotosesijos kampelis ant smėlio
Pajūrio pramogos
Pajūrio tipis fotosesijoje
Fotosesija prie jūros
Stiklainėliai su smėliu ir kriauklėmis
Dryžuota pakrantė ir Artišoko dekoras
Šeimos fotosesijos kampelio dekoras
Nėščiosios fotosesija
Nėštukės fotosesija
Šeimos fotosesija pajūryje

Moters laukimas yra vienas iš tų laimingiausių laikotarpių šeimos gyvenime, todėl dažnai kyla natūralus noras įamžinti šią akimirką ir dar ilgai džiaugtis tuo neapsakomu stebuklo laukimo jausmu.

Tą dieną jūra buvo nepaprastai rami, dar su fotografe juokavome, kad atrodys lyg prie kokio ežero fotografuotumėmės. Tačiau nuotaika buvo išties jūrinė. Norėjau, kad fotosesija būtų romantiška, šiek tiek melancholiška ir svajinga. Man jūra visada asocijuojasi su begalybe, amžinybe ir permainom, todėl jūros tema ypač tinka įprasminti vieną didžiausių gyvenimo įvykių.

Kad fotosesija būtų smagi, pasistatėme Dryžuotos Pakrantės palapinę Tipį. Tai buvo jaukus fotosesijos akcentas ir smagus užsiėmimas mažajai princesei. Atitempėme pakrantėje aptiktą storą virvės gabalą, su dukryte pasistatėme pagaliukų ir plunksnų tvorą, į stiklainiukus pripylėme smėlio ir kriauklyčių. Dekore netrūko ir kitų jūrinių elementų: laivas su burėmis, ryškiaspalvis švyturys, senovinės knygos apie tolimas keliones, antikvarinis lagaminas ir kt. Ryškumo ir spalvų suteikė mūsų pagaminta ir nutiesta įvairių gelmių žydrumo atspalvių juostelių girlianda.

Jūra vilioja savo ramybe, nežinomybe ir paslaptingumu. Būtent tokie jausmai aplanko laukiantis kūdikio, būtent tokia nuotaika atsispindi mūsų nuotraukose – tai neįkainojama šeimos patirtis.

Kūrybinė komanda:

Fotografė: Jurgitos dizainas 
Fotosesijos dekoravimas : Artišokas
Dryžuota palapinė: Dryžuota pakrantė

Elena