• Šeimos fotosesija prie jūros |
  • 2014 10 10

  Fotosesija su Jurgitos dizainu ir Artišokas

  Šeimos fotosesija – tai ypatinga akimirka, ilgainiui virstanti į brangų prisiminimą, laišką į ateitį, todėl norisi, kad tuo metu būtų maksimaliai perteikta teisinga emocija. Šeimos fotosesijų dekoravimas tampa vis labiau populiarus, kadangi tai padeda sukurti nuotaiką, išgryninti charakterį. Galima surengti žaismingą spalvotą arba romantišką vintažinę fotosesiją, suorganizuoti smagią išvyką ar pikniką su „fotogeniškais“ užkandžiais, arba padaryti kažką visiškai „crazy“ ir pasijusti it kino filmavimo aikštelėje. Fantazijai nėra ribų, o smagios šeimos akimirkos ir nuostabūs prisiminimai garantuoti.

  Mūsų mylimiausi akcentai:

  Dryžuota palapinė
  Ryški juostelių girlianda
  Lobio skrynelė
  Stiklainiukai su kriauklėmis
  Švyturys ir laivas kaip teminės dekoracijos
   
  Fotosesijos kampelis ant smėlio
  Pajūrio pramogos
  Pajūrio tipis fotosesijoje
  Fotosesija prie jūros
  Stiklainėliai su smėliu ir kriauklėmis
  Dryžuota pakrantė ir Artišoko dekoras
  Šeimos fotosesijos kampelio dekoras
  Nėščiosios fotosesija
  Nėštukės fotosesija
  Šeimos fotosesija pajūryje

  Moters laukimas yra vienas iš tų laimingiausių laikotarpių šeimos gyvenime, todėl dažnai kyla natūralus noras įamžinti šią akimirką ir dar ilgai džiaugtis tuo neapsakomu stebuklo laukimo jausmu.

  Tą dieną jūra buvo nepaprastai rami, dar su fotografe juokavome, kad atrodys lyg prie kokio ežero fotografuotumėmės. Tačiau nuotaika buvo išties jūrinė. Norėjau, kad fotosesija būtų romantiška, šiek tiek melancholiška ir svajinga. Man jūra visada asocijuojasi su begalybe, amžinybe ir permainom, todėl jūros tema ypač tinka įprasminti vieną didžiausių gyvenimo įvykių.

  Kad fotosesija būtų smagi, pasistatėme Dryžuotos Pakrantės palapinę Tipį. Tai buvo jaukus fotosesijos akcentas ir smagus užsiėmimas mažajai princesei. Atitempėme pakrantėje aptiktą storą virvės gabalą, su dukryte pasistatėme pagaliukų ir plunksnų tvorą, į stiklainiukus pripylėme smėlio ir kriauklyčių. Dekore netrūko ir kitų jūrinių elementų: laivas su burėmis, ryškiaspalvis švyturys, senovinės knygos apie tolimas keliones, antikvarinis lagaminas ir kt. Ryškumo ir spalvų suteikė mūsų pagaminta ir nutiesta įvairių gelmių žydrumo atspalvių juostelių girlianda.

  Jūra vilioja savo ramybe, nežinomybe ir paslaptingumu. Būtent tokie jausmai aplanko laukiantis kūdikio, būtent tokia nuotaika atsispindi mūsų nuotraukose – tai neįkainojama šeimos patirtis.

  Kūrybinė komanda:

  Fotografė: Jurgitos dizainas 
  Fotosesijos dekoravimas : Artišokas
  Dryžuota palapinė: Dryžuota pakrantė

  Elena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

DĖKOJAME, KAD ESATE DRAUGE
Visos teisės saugomos - Artišokas 2014