Vaiko gimtadienis už vestuvių kainą

Kiekviena švenčių organizatorė svajoja apie neribotą biudžetą, bet ar tikrai taip jau labai paprasta dirbti, kai tavęs niekas neriboja?

⭐️ Neribotas biudžetas – tai didelė atsakomybė. Staiga nebelieka mūsų „mylimiausio pasiteisinimo“, kad neužteko pinigų ;)

⭐️ Neribotas biudžetas – tai visada išėjimas out of the box. Peržiūri milijoną paveiksliukų Pintereste ir pamiršti viską, ką ten pamatei. Nes brangi šventė turi taip ir atrodyti. Standartiniams sprendimams čia ne vieta.

⭐️ Neribotas biudžetas – tai originalus pateikimas ir įdomi programa. Brangi šventė – tai visada kruopščiai apgalvotas scenarijus. Jeigu paprastam gimtadieniui užtenka vieno animatoriaus, tai brangiam gimtadieniui reikia šou. Ir nebūtinai tik ta prasme, kuria pirmiausiai pagalvojote. Šou turi prasidėti vos įžengus į šventės vietą ir pasibaigti didžiausia kulminacija vakaro pabaigoje. Visos programos dalys turi būti sudėliotos logine seka, įvertinant vaikų susidomėjimo laiką, veiklos intensyvumą ir įsitraukimą. Neretai yra apgalvojami ir atsarginiai variantai. Atėję į tokį gimtadienį, vaikai neturi nuobodžiauti, zysti, trūkdyti tėvams ar griebtis telefono, todėl reikia apie viską pagalvoti ir maksimaliai teisingai parinkti veiklas.

⭐️ Neribotas biudžetas – tai visada didelė komanda, todėl gimtadienio sėkmė priklauso ne vien nuo jūsų pastangų, bet ir nuo jūsų organizacinių sugebėjimų.

⭐️ Neribotas biudžetas – tai lankstumas ir laki fantazija. Staiga tu supranti, kad visų tavo kontaktų iš skyrelio „Vaikų gimtadieniai“ nebeužtenka ir tau reikia adaptuoti turimą pramogų pasiūlą naujai susikurusiems poreikiams.

⭐️ Neribotas biudžetas – tai išbaigtumas ir, žinoma, detalės. Viskas turi būti „į temą“ ir savo vietoje. Dekoras turi susidėlioti į tobulai suderintą paveikslą ir sukurti šventės nuotaiką.

⭐️ Neribotas biudžetas – tai netik nepriekaištingas plano įgyvendinimas, bet ir būtinybė numatyti tris žingsnius į priekį.

Tačiau, kad ir kokius išsūkius tenka įveikti, organizuojant tokią šventę, rezultatas atperka viską. Nes didelis biudžetas – tai savirealizacija, tai kūrybos pliūpsnis, tai visiška laisvė, tai proga parodyti savo galimybes ir sukurti kažką nepaprasto.

Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: Artišokas / Fotografė: Nude mood / Šventės vieta: Kupolas renginiams