Vestuvės danguje

Tiek daug esu pasakojusi apie šitas vestuves savo klientams, kad niekaip negaliu suprasti, kaip nutiko, kad jų vis dar nebuvo tinklapyje.

Šitie jaunieji buvo išties ypatingi ir tuoj sužinosite kodėl.

Kažkada prieš daugelį metų, kai planavau savo vestuves, mano svajonė buvo į šventę atskristi oro balionu. Nuo tos minties man gniaužė kvapą. Nusileisti tiesiog restorano kieme ir visus nustebinti. Atrodė taip romantiška. Tačiau svajonėms susitikus su techninėmis galimybėmis, šios minties teko atsisakyti. Matyt šios svajonės vedami pas mane atėjo Karolina ir Darius. Absoliučiai nerealūs.

Karolina ir Darius susipažino aerodrome. Darius pilotuoja lėktuvą ir jų visas gyvenimas draugystės metu suposi apie šitą vietą, todėl nereikėjo ilgai galvoti, kokią meilės istoriją kursime šį kartą.

Tai buvo ypatingos vestuvės visomis prasmėmis. Daugiau niekada mums neteko sutuokti jaunavedžių aerodromo aikštelės vidury. Abejoju, kad dar kada nors teks, nes tai buvo ne šiaip originalus sprendimas tuoktuvių ceremonijai. Tai buvo tokia stipri žinutė apie juos!

Po ceremonijos, įsėdę į mažą dvivietį lėktuvėlį, jie pakilo. Tik dviese. Toli, iki debesų. Ar gali būti kas nors dar labiau romantiško!

Šiuo lėktuvėlių jie ir atskrido į šventės vietą, kuri irgi buvo parinkta neatsitiktinai. Šventė vyko Aerodream :)

Kurdami dekorą mes jau žinojome, kad jis bus apie lėktuvus, tačiau visgi reikėjo nepamiršti, kad tai vestuvės, ir tematiką perteikti maksimaliai romantiškai ir svajingai. Nusprendėme žaisti su spalvomis ir formomis. Ombre technika, kurią mes panaudojome tekstilei dekoruoti, padėjo perteikti dangaus simboliką, o šventės vietą užpildė daugybė išlankstytų popierinių lėktuvėlių. Net nebeprisimenu, kiek mes jų prilankstėme, bet buvo tikrai triženklis skaičius. Netgi tortą papuošė maži cukriniai lėktuvėliai. Buvo taip miela ir originalu.

Dar vienas elementas, kurį mes panaudojome – tai trikampio forma. Ji puikiai susiderino su popierinių lėktuvėlių idėja ir harmoningai užbaigė dekoro liniją.

Didžiausia dekoro kulminacija buvo tai, kad svečiai rinkosi terasoje ir į salę jų neleidome, o kai galiausiai jie visi kartu įžengė į šventės erdvę, ji buvo pripildyta ant grindų nusėdusių lengvų dūmų ir atrodė, kad stalai skęsta debesyse. Tas vaizdas buvo tiesiog užburiantis!

Rašau šitą tekstą ir viskas tiesiog virpa viduje. Nuostabūs prisiminimai. Ačiū Jums, Karolina ir Darius už juos.

Ir žinote ką, šios vestuvės buvo nepakartojamos. Ne todėl, kad jų neįmanoma pakartoti, o todėl, kad niekam daugiau jos taip idealiai netiks.

Kūrybinė komanda:

Vestuvių organizavimas ir dekoravimas: Artišokas / Fotografai: foto-grafija.lt / Vieta: Aerodream