Vienaragių gimtadienis ir krikštynos

Kas gali būti magiškiau už vienaragius?! Atrodo jau ne vieną kartą realizavome šitą tematiką savo šventėse. Bet kokia neteisybė! Nei viena vienaragių šventė iki šiol dar nepasirodė mūsų tinklapyje! Nusprendžiau nedelsiant pataisyti situaciją, tuo labiau, kad po šitos vienaragių interpretacijos kaipmat nublanks visą tai, ką mes darėme prieš tai. Taigi, Jūsų dėmesiui naujausia ir gražiausia vienaragių šventė EVER.

Tai įvyko praėjusiais metais. Lemtinga pažintis, po kurios aš supratau, kad nuo šiol turiu patikimą pagalbininką ir įkvėpėją savo šventėms. Niekada negalvojau, kad mane gali pakerėti vienkartiniai indai. Be galo netikėtas atradimas! Pirmiausiai man pačiai. Turiu prisipažinti, kad iki šiol vienkartinių indų savo šventėse sąmoningai vengiau, o kai visgi prireikdavo panaudoti, tiesiog slėpiau. Niekada nenaudojau vienkartinių indų su komercinių personažų paveiksliukais, o tematiką stengdavausi apžaisti su vienspalvių indų derinukais. Tuomet dar reikėjo šalia prigaminti kalną visokių lipdukų, smeigtukų, dėžučių, dovanėlių, kad indai nebūtų pirmame plane, o labiau tik atliktų savo tiesioginę funkciją. Bet tokia buvo praeitis, kol nesutikau jų, Meri Meri, ir jie apsuko mano požiūrį į vienkartinius indus 180 laipsnių.

Staiga pasirodė, kad vienkartiniai indai gali būti gražūs! Negana to, jie gali įkvėpti šimtus geriausių vaikų švenčių dekoratorių visame pasaulyje kurti savo originalias interpretacijas ir išskirtines įvaizdines fotosesijas. Vienkartiniai indai gali būti ne šiaip priemonė pavalgyti, bet ir visiškai pilnavertis dekoro elementas, o kartais net ir pagrindinis akcentas. Gražūs vienkartiniai indai gali padėti sudėlioti šventės spalvų paletę ir stilistiką, duoti kūrybinių idėjų desertams, tortui ir net šventės pramogoms. O svarbiausia, kad turint tokį profesionalių, kokybiškų ir iki smulkmenų apgalvotų dekoracijų arsenalą, tampa vis lengviau paruošti gražią šventę net be profesionalo pagalbos. Būtent todėl šiais metais man gimė mintis pasidalinti šiuo neįtikėtinu atradimu su savo klientais ir su plačiąja auditorija. Karantino laikotarpis tarsi pritarė mano sumanymui ir sukūrė galimybes paversti tai realybe. Taip gimė mano naujas projektas su labai simboliniu pavadinimu Happy U. Tai vieta, į kurią aš sudėjau visą savo meilę vaikiškoms šventėms. Tai galimybė sukurti dar daugiau džiaugsmingų akimirkų ir padovanoti vaikams laimingą ir gražią vaikystę. Daug pastangų ir laiko buvo įdėta į tai, kad parduotuvė išvystų pasaulį. Dabar labai džiaugiuosi rezultatu. Kiekvienas produktas, apsigyvenantis mūsų lentynose, yra kruopščiai atrenkamas ir apgalvojamas. Mums labai svarbi visuma – kokybė, grožis ir estetika. Kiekvienas naujas siuntinukas – tai maža šventė. Dievinu išpakuoti dėžes ir glostyti, čiupinėti, žavėtis. Toks jausmas tarsi nutinka Kalėdos, vėl ir vėl.

Mūsų lentynose tik tokie produktai, kuriuos aš pati drąsiai naudočiau savo šventėse ir rekomenduočiau savo klientams. Kiekviena kolekcija stebina savo originalumu ir išskirtinumu, o raštai yra specialiai kuriami profesionaliu dizaineriu ir menininku, ir yra nuolat atnaujinami.

Kiekviena mūsų prekė – tai emocija. Aš ją jaučiu kiekvieną kartą, kai laikau prekę rankoje. Esu tikra, kad pajusite ir Jūs! Juk gražus gyvenimas tapo toks lengvai prieinamas.

Kūrybinė komanda: Gimtadienio organizavimas ir dekoravimas: Artišokas; Šventės vieta: Margio poilsiavietė; Fotografė: Nude mood ; Desertai: Cake loves vanilla; Gimtadienio programa: Mažasis Genijus ; Balionų siena: Sovestijana design; Indai ir dekoracijos: Happy U